Njoftimi nga Uashingtoni për takimin Allen-Kurti, nënvizohet mbështetja e SHBA për dialogun me Serbinë

Departamenti Amerikan i Shtetit ka dhënë detaje për takimin...

Shtime, tre anëtarë të një familje dërgohen në Emergjencë, dyshohet se u rrahën

Rreth orës 19:33, policia e stacionit në Shtime ka...

Besnik Berisha thotë se Enver Sekiraqa nuk është arratisur

Avokati Besnik Berisha ka thënë se nuk është e...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Tag: Gabriel Escobar

ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Vuçiq: Ende nuk kemi marrë një draft nga BE-ja për marrëveshjen e zbatimit

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka deklaruar se Serbia dhe Kosova kanë paraqitur propozimet e tyre për planin e zbatimit, por që ende nuk...

Vuçiq u takua me Lajçakun dhe Escobarin

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka takuar në Beograd përfaqësuesin special të BE-së për dialogun ndërmjet Beogradit dhe Prishtinës dhe çështje të tjera rajonale...

Edita Tahiri: Escobari e heshti Kurtin

Ish-kryenegociatorja e Kosovës në dialogun me Serbinë në Bruksel, Edita Tahiri, ka reaguar pasi emisari special i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin...

Escobar i shkon sërish në zyrë Kurtit, me të edhe Lajçaku

Kryeministri Albin Kurti do t’i pres pasdite përfaqësuesin e posaçëm të Bashkimit Europian për dialogun Kosovë – Serbi, Miroslav Lajçak dhe të dërguarin e...

Escobar takon sot krerët e partive opozitare

Për të tretën herë, Gabriel Escobar do t’i mbledhë sot në një takim të përbashkët krerët e opozitës në Kosovë. Memli Krasniqi i PDK’së, Lumir...

Osmani pret të dërguarin e ShBA-së, Gabriel Escobar

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur në takim të dërguarin amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar. Mediet u lejuan të marrin pamje vetëm në...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Kush është Ebrahim Raisi, Presidenti i Iranit që u aksidentua me helikopter

Presidenti i Iranit, Ebrahim Raisi, i cili është zhdukur...

Njoftimi nga Uashingtoni për takimin Allen-Kurti, nënvizohet mbështetja e SHBA për dialogun me Serbinë

Departamenti Amerikan i Shtetit ka dhënë detaje për takimin...

VIDEO/ Kështu po duken Alisa dhe Urimi në dasmën e tyre

Ish-banorët e “BBVK1”, Alisa dhe Urimi i kanë dhënë...

Shtime, tre anëtarë të një familje dërgohen në Emergjencë, dyshohet se u rrahën

Rreth orës 19:33, policia e stacionit në Shtime ka...

Biden: I dëgjoj protestat kundër luftës në Gazë

Presidenti Joe Biden tha në një fjalim në ceremoninë...