Të fundit:

Haziri për qeverisjen e VV-së në Gjilan: Mirësevini në Komunën e Skandaleve

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, vazhdon me kritika ndaj...

“Të kemi rrëzu prej provimit”, “Je sharlatan”, shpërthen zënka mes Ramabajës e Zekës

Dy analistët e rregullt televiziv kanë pasur një duel...

Situata në veri mund të përkeqësohet, thotë shefi i EULEX-it

Çështja e sigurisë në veriun e Kosovës po përmendet...
ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Sport

Ndeshje interesante në Itali/ Interi pret Atletico Madridin

Inter do të jetë nikoqire e Atletico Madridit në “San Siro” në kuadër të fazës së 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve me...

Formacionet zyrtare: PSV Eindhoven vs Borussia Dortmund

PSV Eindhoven dhe Borussia Dortmundi do të përballen në ndeshjen e parë të 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve. Ndeshja do të fillojë në...

Agim Ademi, flet për trajnerin e ri të Përfaqësueses së Kosovës dhe emrat e rinj që do t’i bashkohen Përfaqësueses (Video)

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi në një intervistë për TV Arbëria, foli për zgjedhjen e trajnerit të ri në krye të Përfaqësueses së Kosovës,...

​“Fitorja, objektivi ynë kryesorë”, Ramadani flet para derbit me Ballkanin

Trajneri i Dritës, Zekirija Ramadani ka folur para derbit të nesërm me kampionin dhe liderin e Superligës së Kosovës, Ballkanin. Nesër me fillim nga ora...

Detaje nga marrëveshja Mbappe-Real Madrid

Tani mund të ketë pak dyshime për destinacionin e ardhshëm të Kylian Mbappes. Pasi e informoi klubin për vendimin e tij për t’u larguar në...

Zinedine Zidane bëhet favoriti kryesor për të zëvendësuar Tuchel tek Bayerni

Bayern Munich raportohet se e kanë bërë ish-trajnerin e Real Madridit, Zinedine Zidane, objektivin e tyre kryesor për të zëvendësuar në stol Thomas Tuchel. Tuchel...

FFK-ja lanson strategjinë për periudhën katërvjeçare nën moton “Themelet e së ardhmes”

Federata e Futbollit e Kosovës (FFK) ka lansuar strategjinë e saj për periudhën 2024 – 2028 nën moton “Themelet e së ardhmes”. Në ceremoninë e...

Nga nesër dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosova-Irlanda në basketboll

Federata e Basketbollit e Kosovës ju njofton se, biletat për ndeshjen ndaj Irlandës do të fillojnë të shitën nga dita e martë. Çmimi është 4...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
Extra AL PVC

Mos i humbisni:

Haziri për qeverisjen e VV-së në Gjilan: Mirësevini në Komunën e Skandaleve

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, vazhdon me kritika ndaj...

“Të kemi rrëzu prej provimit”, “Je sharlatan”, shpërthen zënka mes Ramabajës e Zekës

Dy analistët e rregullt televiziv kanë pasur një duel...

Situata në veri mund të përkeqësohet, thotë shefi i EULEX-it

Çështja e sigurisë në veriun e Kosovës po përmendet...

Hoxha deputetëve të PDK-së: Pse merreni me Kurtin kur s’keni kapacitet në vendimet e tij

Analisti politik, Ylli Hoxha, iu drejtua deputetëve të Partisë...

Fëmijët në komunën e Prishtinës nga muaji mars mund të vlerësohen falas te psikologu, logopedi dhe ergoterapeuti

Nga muaji mars, të gjithë fëmijët e kryeqytetit mund...
spot_img