Policia jep detaje për plagosjen në Pejë, të dyshuarit në kërkim

Tre persona janë plagosur me armë zjarri në Pejë,...

Tre personat e plagosur në Pejë nisen për QKUK, njëri në gjendje të rëndë

Tre persona (familjarë mes vete), janë plagosur nga arma...

Plagosje e trefishtë në Pejë, pamje të rënda nga gjuajtja me armë e palëve në konflikt

Tre persona janë plagosur sot në Pejë, derisa i...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Shqipëri

Berisha: Asnjë pasuri apo llogari e Veliajt dhe bandës së tij nuk është sekuestruar sepse i mbron Altin Dumani

Fjala e mbajtur mbrëmë para qytetarëve nga kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha. "Të dashur demokrate dhe demokratë, qëndrestare dhe qëndrestarë, misionarë të pamposhtur të kauzës...

Aksident me vdekje në Durrës! U përplas nga automjeti, humb jetën 50-vjeçari që lëvizte me biçikletë

Një aksident me pasojë vdekjen e një 50-vjeçari ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Durrës. Një automjet që drejtohej nga L.Z., është përfshirë...

Italianët zgjedhin Shqipërinë si destinacionin ideal për pushime

Ekzistojnë ende disa vende ku ju mund të shkoni me pushime në plazh sa herë të doni gjatë gjithë verës me çmime të përballueshme,...

Ali Ahmeti merr titullin “Qytetar Nderi” në Tiranë, Veliaj: Modeli i një politikani dhe aktivisti të vërtetë

Politikani shqiptar dhe kryetari i BDI-së në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmeti, i është dhënë titulli “Qytetar Nderi” në Tiranë.  Kreu i Bashkisë së Tiranës,...

Gonzato: Tema e Javës Evropiane do të jenë gjithëpërfshirja, larmia dhe të drejtat e njeriut

Ambasadori i BE-së në Shqipëri, Silvio Gonzato prezantoi nisjen e Javës së Europës 2024, nga Europe House në Tiranë. Kjo javë do të organizohet...

Shqipëri: Protestuesit hyjnë në Kuvend me pankarta për të drejtën e votës së emigrantëve, hedhin…

Një protestë e pazakontë është mbajtur në ambientet e parlamentit këtë të enjte nga një grup të rinjsh në mbështetje të votës së diasporës. Të...

​Media spanjolle: Zbuloni Shqipërinë, vendin më ekonomik evropian

Zbuloni vendin më të lirë evropian për të udhëtuar, ku mund të shijoni një birrë për vetëm 1 euro. Tingëllon mahnitëse, apo jo? Por,...

Rama: Duhet të synojmë cilësinë e turistëve, jo numrin e tyre

Kryeministri shqiptar Edi Rama tha se Shqipëria nuk duhet të synojë turizmin masiv, por atë cilësor, duke krijuar një ofertë ku “rendësi nuk kanë...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
Extra AL PVC

Mos i humbisni:

Policia jep detaje për plagosjen në Pejë, të dyshuarit në kërkim

Tre persona janë plagosur me armë zjarri në Pejë,...

Tre personat e plagosur në Pejë nisen për QKUK, njëri në gjendje të rëndë

Tre persona (familjarë mes vete), janë plagosur nga arma...

Plagosje e trefishtë në Pejë, pamje të rënda nga gjuajtja me armë e palëve në konflikt

Tre persona janë plagosur sot në Pejë, derisa i...

Plagosen dy persona në Prizren, policia jep detaje

Një person është plagosur me armë zjarri në fshatin...

Valon Syla përplaset me Avdiun: Vjosa Osmani e përpin edhe Albin Kurtin, ai e di këtë gjë

Një përplasje ka ndodhur mes Valon Sylës dhe Zana...
spot_img