Të fundit:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...
ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Shqipëri

Begaj takoi ministrin e Jashtëm të Kroacisë, temë diskutimi edhe Kosova

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj ka pritur në takim ministrin e Jashtëm e të Çështjeve Evropiane të Kroacisë, Gordan Grlić. Begaj ka thënë se Kroacia...

​“South Outdoor Festival” rikthehet më 25-28 maj në Borsh

Fshati turistik në jug të Shqipërisë, Borsh do të mirëpresë edhe këtë vit “South Outdoor Festival” një event që jo vetëm promovon turizmin dhe...

Xhaçka pret kryediplomatin spanjoll: Duhet angazhim i gjerë për Kosovën

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Olta Xhaçka nënvizoi sot (e premte) se duhet të ketë një angazhim sa më të...

Nis zyrtarisht fushata zgjedhore në Shqipëri

Në Shqipëri nis sot (e premte) zyrtarisht fushata elektorale për zgjedhjet lokale që do të mbahen më 14 maj. Rreth 140 kandidatë do të...

“Daily Mail”: Dhërmiu perla e fshehur e Evropës

Një çift udhëtarësh kanë zbuluar një parajsë të fshehtë, të krahasueshme me Balin, me vendpushime luksoze, sipas një artikulli të botuar në “Daily Mail”. Fshati...

Gjuha Shqipe, pjesë e kurrikulës në Universitetin e Harvardit

Studentët e Universitetit të Harvardit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, tashmë kanë mundësi të zgjedhin të studiojnë Gjuhën Shqipe, pasi zyrtarisht ajo është...

Rama reagon për sulmin terrorist në Izrael

Sulmi terrorist në Tel Aviv që la 7 të plagosur dhe një viktimë është dënuar nga Shqipëria. Kryeministri Edi Rama tha se Shqipëria mbështet rrugën...

Syri i Sheganit, pikturë natyrore ekoturistike

Syri i Sheganit, pjesë e zonave të mbrojtura, xhevahir i Malësisë së Madhe buzë liqenit të Shkodrës është një prej atraksioneve të kësaj zone...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
spot_img

Mos i humbisni:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Lille është duke fituar 1-0 ndaj  Le Havre në...

Prezantohen pamje të reja: Autorët e sulmit të 24 shtatorit në veri u përgatitën në pronën e Radoiçiqit

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, në një...
spot_img