Nga arratisja e Faton Hajrizit e deri tek vrasja e tij, krejt çka dihet deri më tani

Krejt ngjarja filloi me arratisjen e Faton Hajrizit nga...

Plagosjet e vrasjet aksidentale nga policët, kërkohet zgjatja e shkollimit dhe trajnim i vazhdueshëm i tyre

Në fillim të kësaj jave një zyrtar policor, plagosi...

Bislimi tregon se në Bruksel kanë dërguar 7 faqe me komente për planin e zbatimit, ka kritika për Lajçakun

Kryenegociatori i Kosovës në dialogun e Brukselit, Besnik Bislimi,...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kronikë e zezë

Rreth 40 mijë përdorues aktiv të drogave në Kosovë

Rreth 40 mijë përdorues të drogës konsiderohet se janë në Kosovë, prej tyre afër 10 mijë janë në kategorinë e përdoruesve problematikë. Kështu thonë...

Vushtrri: Babai e raporton në polici djalin e zhdukur

Një burrë e ka raportuar djalin e zhdukur në polici. Ai ka deklaruar se biri i tij ka dal nga shtëpia të premten, më 26...

Të shtëna me armë zjarri në Podujevë, arrestohet një person

Të shtëna me armë zjarri dje janë dëgjuar në fshatin Bërvenik të Podujevës. Pas këtij raportimi me vendim të prokurorit është bërë bastisja në shtëpinë...

Gjendet pa shenja jete një person në Ferizaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është gjetur pa shenja jete në Ferizaj. Rasti ka ndodhur të dielën rreth orës 09:00. “Është raportuar se...

Mosmarrëveshje mes dy grupeve, katër persona shoqërohen në polici

Të dielën në Ferizaj pas një mosmarrëveshjeje mes dy grupeve të cilët janë përfshirë në rrahje kanë pësuar lëndime trupore. Katër të dyshuar meshkuj kosovarë...

Gjendet i vdekur një burrë në parkun e Taukbahçës në Prishtinë

Një burrë është gjetur pa shenja jete në parkun e Taukbahçes në Prishtinë. Sipas raportit 24 orësh të Policisë vdekja e tij është konstatuar nga...

Përfshihet nga zjarri një objekt në Mitrovicë

Një person ka lajmëruar Policinë e Kosovës se është përfshirë nga zjarri një objekt. Zjarri është lokalizuar nga zjarrfikësit, teksa nuk raportohet për të lënduar. “Mitrovicë...

Gjendet i vdekur një burrë në Fushë Kosovë, policia nis hetimet

Një burrë është gjetur i vdekur në banesën e tij në Fushë Kosovë. Policia e Kosovës në raportin 24 orësh raporton se kanë filluar hetimet...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
Extra AL PVC

Mos i humbisni:

Nga arratisja e Faton Hajrizit e deri tek vrasja e tij, krejt çka dihet deri më tani

Krejt ngjarja filloi me arratisjen e Faton Hajrizit nga...

Plagosjet e vrasjet aksidentale nga policët, kërkohet zgjatja e shkollimit dhe trajnim i vazhdueshëm i tyre

Në fillim të kësaj jave një zyrtar policor, plagosi...

Ledri ‘ngacmon’ Alben, e pyet çka je në horoskop

Alba Vukaj ka filluar rrugëtimin si moderatore. Ndër mysafirët e...

Bislimi tregon se në Bruksel kanë dërguar 7 faqe me komente për planin e zbatimit, ka kritika për Lajçakun

Kryenegociatori i Kosovës në dialogun e Brukselit, Besnik Bislimi,...

Tomë Gashi për rastin e Faton Hajrizit: Kriminelit nuk i jepet hapësirë mediale në asnjë vend të botës

Avokati Tomë Gashi ka reaguar pas vrasjes së Faton...
spot_img