Të fundit:

Inspektorët rrënojnë tri furra të gëlqeres në Shtime

Inspektorët e Komunës së Shtimes këtë të premte kanë...

Begaj ua kërkon tri vendeve afrikane njohjen e pavarësisë së Kosovës

Presidenti shqiptar, Bajram Begaj, në New York ku po...

Thënie nga Ismail Kadare

Ismail Kadare është një ndër shkrimtarët më të mëdhenj...
ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Kronikë e zezë

Mësuesi vret veten pranë varrit të gruas në Shqipëri

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Ballsh të Shqipërisë këtë të diel. Petrit Jaupaj është gjetur pa jetë pranë varrit të bashkëshortes së tij....

Gjendet pa shenja jete një 80-vjeçare, dyshohet se është vrarë nga burri

Një 80-vjeçare është gjetur e vdekur këtë të diel në mëngjes në banesën e saj. Ka qenë shërbyesja që punonte në banesën e çiftit të...

Vdes një shtetase e huaj në Lipjan

Ka vdekur një shtetase e huaj e cila ishte lënduar pas një shpërthimi në një shtëpi në fshatin Leletiq të Lipjanit. Policia ka bërë të...

Gjendet i vdekur një person në Zveçan

Një person është gjetur pa shenja jete në bodrumin e shtëpisë së tij në Zveçan. Policia ka njoftuar se në lokacionin ku është gjetur trupi...

Aksident në Pejë, humbin jetën dy këmbësorë

Një aksident me pasojë dy humbje jetësh ka ndodhur mbrëmë në fshatin Ozdrim të Pejës. Në aksident kanë qenë të përfshira një veturë dhe tre...

Vdes nga kanceri prezantuesja dhe komediania e BBC

Prezantuesja dhe komediania, Maddy Anholt ka vdekur në moshën 35-vjeçare pasi një vit më parë u diagnostifikua me kancer në tru. Anholt i kaloi javët...

Ky është i riu që u gjet i varur në litar nga nëna e tij

Të martën është gjetur një person pa shenja jete në Rahovec. Viktima është Betim Berisha, 30-vjeçar nga fshati Fortesë. Sipas informacioneve të para, i ndjeri...

Një i vrarë dhe një i plagosur në Podujevë

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, ka konfirmuar se një person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
spot_img

Mos i humbisni:

Inspektorët rrënojnë tri furra të gëlqeres në Shtime

Inspektorët e Komunës së Shtimes këtë të premte kanë...

Begaj ua kërkon tri vendeve afrikane njohjen e pavarësisë së Kosovës

Presidenti shqiptar, Bajram Begaj, në New York ku po...

Thënie nga Ismail Kadare

Ismail Kadare është një ndër shkrimtarët më të mëdhenj...

Të hënën mblidhet Kryesia e Kuvendit

Nga Kuvendi i Republikës së Kosovës njoftojnë se të...

Rama: Iu bashkuam kryeqendrave të botës në “Ditën pa Makina”

Siç edhe e dimë nga lajmet paraprake, dita e...
spot_img