Të fundit:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...
ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Kronikë e zezë

Vdes një shtetase e huaj në Lipjan

Ka vdekur një shtetase e huaj e cila ishte lënduar pas një shpërthimi në një shtëpi në fshatin Leletiq të Lipjanit. Policia ka bërë të...

Gjendet i vdekur një person në Zveçan

Një person është gjetur pa shenja jete në bodrumin e shtëpisë së tij në Zveçan. Policia ka njoftuar se në lokacionin ku është gjetur trupi...

Aksident në Pejë, humbin jetën dy këmbësorë

Një aksident me pasojë dy humbje jetësh ka ndodhur mbrëmë në fshatin Ozdrim të Pejës. Në aksident kanë qenë të përfshira një veturë dhe tre...

Vdes nga kanceri prezantuesja dhe komediania e BBC

Prezantuesja dhe komediania, Maddy Anholt ka vdekur në moshën 35-vjeçare pasi një vit më parë u diagnostifikua me kancer në tru. Anholt i kaloi javët...

Ky është i riu që u gjet i varur në litar nga nëna e tij

Të martën është gjetur një person pa shenja jete në Rahovec. Viktima është Betim Berisha, 30-vjeçar nga fshati Fortesë. Sipas informacioneve të para, i ndjeri...

Një i vrarë dhe një i plagosur në Podujevë

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, ka konfirmuar se një person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i...

Vdes aktori i njohur shqiptar

Ndahet nga jeta në moshën 89-vjeçare aktori i mirënjohur i skenës dhe ekranit shqiptar, Lutfi Hoxha. “Qofsh i dritës engjëll i mirë e i bardhë....

Vdes personi që u godit nga një veturë në Vushtrri

Ka ndërruar jetë personi i cili u godit nga një veturë para dy ditësh në Vushtrri. Policia njofton se viktima derisa kishte zbritur nga kamioni...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
spot_img

Mos i humbisni:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Lille është duke fituar 1-0 ndaj  Le Havre në...

Prezantohen pamje të reja: Autorët e sulmit të 24 shtatorit në veri u përgatitën në pronën e Radoiçiqit

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, në një...
spot_img