Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Ambasadori serb në Tiranë: Qëndrimi ynë ndaj Kosovës është diametralisht i kundërt me atë ndaj Shqipërisë

Sllobodan Vukçeviq, ambasadori i Serbisë në Tiranë, ka thënë...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Sport

Milani e dëshiron Tammy Abraham

Sipas La Gazzetta dello Sport, Milan dëshiron të marrë Tammy Abraham në huazim ose përmes një marrëveshjeje shkëmbimi, por Juventus gjithashtu janë të interesuar...

Spanjë-Angli/ Super kompjuteri parashikon se kush e fiton finalen e Euro 2024

Një super kompjuter ka parashikuar fituesin e Euro 2024.Anglia përballet me Spanjën në finalen e “Olympiastadion” në Berlin të dielën në mbrëmje. “Tre Luanët” rezervuan...

Ylli i Anglisë nuk do ta mbajë medaljen nëse fiton Euro 2024, tregon se kujt do t’ia japë

Kombëtarja e Anglisë dhe ajo e Spanjës do të luajnë të dielën mbrëma në Berlin finalen e madhe të Kampionatit Evropian “Gjermani 2024”. Një nga...

Zyrtare: Taremi i bashkohet Interit

Inter konfirmon se Mehdi Taremi ka nënshkruar një kontratë me klubin deri në qershor 2027. Reprezentuesi i Iranit i bashkohet gjigantëve të Serie A pasi...

Pritje e ngrohtë nga tifozët e Besiktasit për Ciro Immobilen

Pritje madhështore për Ciro Immobilen. Sulmuesi italian është transferuar te Besiktasi, skuadër ku luajnë edhe shqiptarët Ernest Muçi e Milot Rashica. Golashënuesi më i mirë...

Ish-ylli i Man Utd, Patrice Evra u dënua me 12 muaj burgim për braktisjen e familjes

Ish-mbrojtësi 43-vjeçar i Manchester United dhe kapiteni i kombëtares franceze, Patrice Evra, është dënuar me 12 muaj burgim me kusht pasi u shpall fajtor...

Kasper Schmeichel bëhet me skuadër të re

Kasper Schmeichel do të jetë një përforcim për Celtic. Sipas ekspertit të transferimeve, Fabrizio Romano, portieri do të nënshkruajë kontratë për një sezon, me një...

Lamine Yamal zbulon se Mbappe ia kërkoi fanellën pas ndeshjes, flet edhe për krahasimet me Messin

Nuk ka dyshim se Lamine Yamal është futbollisti më i përfolur në planet për momentin. Sulmuesi anësor i Spanjës dhe Barcelonës, i cili mbushi...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
Extra AL PVC

Mos i humbisni:

Anulimi i konkursit për gradimin e policëve, Sveçla: Nuk pati keqpërdorime, vetëm disa lëshime

Policia e Kosovës njoftoi ditë më parë se ka...

Biden premton masa mbrojtëse për imigrantët, Trump dëbime masive

Kandidatët presidencialë në Shtetet e Bashkuara Joe Biden dhe...

Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Ambasadori serb në Tiranë: Qëndrimi ynë ndaj Kosovës është diametralisht i kundërt me atë ndaj Shqipërisë

Sllobodan Vukçeviq, ambasadori i Serbisë në Tiranë, ka thënë...
spot_img