Të fundit:

Aksident i rëndë në Milot

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë...

Selmani: Agim Ademi bënte kalkulime ta rrëzonte FC Malishevën nga Superliga

Agron Selmani trajneri nga Ferizaj tregon se Agim Ademi...
ISP Broadcast

Andin Hoti: I dëshpëruar me Bashkësinë Ndërkombëtare pse nuk e shfrytëzojnë fuqinë që kanë për zbardhjen e të pagjeturve

Djali i Ukshin Hotit, Andin Hoti, në 24 vjetorin e zhdukjes së babait të...
spot_img

Aksident i rëndë në Milot

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë...

Selmani: Agim Ademi bënte kalkulime ta rrëzonte FC Malishevën nga Superliga

Agron Selmani trajneri nga Ferizaj tregon se Agim Ademi...

Të fundit

Aksident i rëndë në Milot

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë...

Selmani: Agim Ademi bënte kalkulime ta rrëzonte FC Malishevën nga Superliga

Agron Selmani trajneri nga Ferizaj tregon se Agim Ademi...

Latifi: Ukshin Hoti i gjallë jo vetëm në mendjen dhe zemrat tona, shpirti i tij kryengritës jeton mes nesh

Kryetari i komunës së Rahovecit Smajl Latifi, me rastin...
spot_imgspot_img

Më të lexuarat

Në rast të liberalizimit të vizave, fuqia e pasaportës së Kosovës do të katërfishohej

Përfundimi i procesit të shumëpritur të liberalizimit të vizave, përveç që do të lehtësonte lëvizjen e lirë për qytetarët e Kosovës do të katërfishonte...

Ahmeti: Zjarrfikësit e Kosovës të harruar nga shteti

Tahir Ahmeti, njohës i çështjeve të emergjencave dhe njëherësh Drejtor Ekzekutiv i Qendrës Kërkimore për Politika të Sigurisë (SPRC), tha se zjarrfikësit e Kosovës...

KFOR-i për situatën në veri: Me rëndësi të shmanget përshkallëzimi i ri, rruga drejt paqes është dialogu mes Prishtinës dhe Beogradit

Misioni i KFOR-it njoftoi sot se e vetmja rrugë drejt paqes është që Beogradi dhe Prishtina t’i zgjidhin çështjet e tyre përmes dialogut dhe...

​Mbi 2 mijë vizitorë në kalanë e Rozafës gjatë shkurtit

Index of strategy binary options Como funciona a conta demo em IQ Option. Men with at least two risk factors and in the lowest third...

Vdiq gazetari i njohur i Kosovës

Ka vdekur sot gazetari i njohur nga Mitrovica, Musa Begu. Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët, teksa bëhet e ditur se varrimi...

Tërmet në Greqi

Një tërmet me magnitudë 4.4 të shkallës Rihter ka rënë në Kretë, sipas matjeve të Institutit Gjeodinamik. Epiqendra e tërmetit ishte 40 km, në veri-verilindje...

Lëshohet urdhëresë për sjellje me detyrim ndaj Nol Nushit

Në mungesë të të akuzuarit Nol Nushi, është shtyrë seanca e paraparë për të hënën në Gjykatën Themelore në Prishtinë, në rastin ku i...

​Dua Lipa kritikon sërish spekulimet për Kupën e Botës

Dua Lipa mendon se Kupa e Botës ofron një "mundësi vërtet unike për të kërkuar llogari nga Katari", por këmbënguli se nuk ka asgjë...

Kurti e Konjufca vizitojnë deputetin e VV-së, ishte në gjendje të rënduar shëndetësore

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Enver Dugolli, ka njoftuar të premten se është liruar nga spitali pas katër javësh, ku ishte shtrirë për shkak të...

Yje

Krerët e FBK do të marrin pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të FIBA Evropës

Krerët e Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK) do të jenë pjesëmarrës të Asamblesë së Përgjithshme të FIBA Evropës. Presidenti i FBK-së, Arben Fetahu dhe...

Kosova tejet “ambicioze”, deklarohet parakandidate për Lojërat Mesdhetare 2030

Kosova është deklaruar parakandidate për Lojërat Mesdhetare 2030, që në pamje të parë ka shumë përfitime për shtetin tonë, por njëkohësisht duket tejet ambicioze...

Hadergjonaj: U shkatërruam nga ai barazim me Andorrën, do të rikthehemi për të kompensuar pikët e humbura

Përfaqësuesja e Kosovës ka zhvilluar dy ndeshjet e para për kampanjën kualifikuese të Euro 2024. Dardanët kanë luajtur baras në dy sfidat e para, fillimisht...

Opinione

Mbi 50% e seancave në vazhdime, monitoruesit kritikojnë legjislativin për mossigurim të kuorumit

 Nga Instituti i Kosovës për Drejtësi adresojnë kritika sa i përket numrit të vogël të projektligjeve të votuara, ndërkaq nga Instituti...

Aplikimi për BE simbolik – procesi mund të zgjasë 30 vjet, ish-kolegët thonë se Kurti po fokusohet veç në dialog

Ish-bashkëpartiakët e kryeministrit Albi Kurti, e kanë kritikuar qasjen e Qeverisë së tij sa i përket procesit të integrimit në arenën...

Ish-bashkëpartiakët Kurtit për dialogun: Hoqi dorë nga njohja, takimi i majit veç formal

Takimi i 2 maj ndërmjet kryeministrit Albin Kurti dhe presidentit serb Aleksandar Vuçiq, do të jetë vetëm formal. Kështu të paktën po...

Zgjedhjet në veri sfidë për institucionet – Sadiku: Mund të mos mbahen fare

Mbajtja e zgjedhjeve në komunat me shumicë serbe po konsiderohet sfidë për institucionet e vendit. Në këtë pjesë të vendit sipas...

Sport

Selmani: Agim Ademi bënte kalkulime ta rrëzonte FC Malishevën nga Superliga

Agron Selmani trajneri nga Ferizaj tregon se Agim Ademi...

​Presidenti i Interit: Liga e Kampionëve tani nuk është vetëm ëndërr, synojmë hakmarrjen ndaj Milanit

Interi mori një fitore solide ndaj Milanit në derbin...

​Liga e Evropës vjen sot me dy ndeshjet e para gjysmëfinale

E marta dhe e mërkura ishin të rezervuara për...

Trajneri i Milanit, Pioli, beson në përmbysjen e Interit në ndeshjen e dytë

Trajneri i Milanit Stefano Pioli beson se Milani mund...

​Liga e Evropës vjen sot me dy ndeshjet e para gjysmëfinale

E marta dhe e mërkura ishin të rezervuara për dy ndeshje spektakolare në Ligën e Kampionëve, të vlefshme për fazën gjysmëfinale të saj ku...
spot_img

Historitë e fundit

Qëndroni në kontakt:

255,324FansLike
97,058SubscribersSubscribe

Mos i humbisni:

Aksident i rëndë në Milot

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë...

Selmani: Agim Ademi bënte kalkulime ta rrëzonte FC Malishevën nga Superliga

Agron Selmani trajneri nga Ferizaj tregon se Agim Ademi...

Latifi: Ukshin Hoti i gjallë jo vetëm në mendjen dhe zemrat tona, shpirti i tij kryengritës jeton mes nesh

Kryetari i komunës së Rahovecit Smajl Latifi, me rastin...