“Emrin Kosovë ia kemi falë Serbisë, ne jemi Shqipëri”, thotë Shemi

Këngëtari Shemsi Krasniqi ka theksuar se është gjithmonë pro...

Dëshmitarët rrëfejnë për maltretimet e të burgosurve shqiptarë nga i akuzuari për krime lufte, Dragisha Millenkoviq

Në Gjykatën e Prishtinës, më 20.06.2024, është mbajtur seanca...

Vdes një 47-vjeçare në Prizren pas rënies në hapësirën e ashensorit

Një grua ka humbur jetën mbrëmjen e së enjtes...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Prezantuesja amerikane kujton me përbuzje Jennifer Lopez: Njeri shumë i pakëndshëm…

Extra AL PVC

Duke folur në një episod të podcast-it të saj, prezantuesja amerikane Meghan McCain kujtoi me përbuzje bashkëpunimin me Jennifer Lopez, duke e cilësuar përvojën shumë të pakëndshme.

Ish-prezantuesja e “View” ka folur për paraqitjet e këngëtares në ‘talk-show’ gjatë ditës që ajo organizoi midis 2017 dhe 2021 në episodin e fundit të podcast-it të saj, ‘Citizen McCain’.

“Unë ndaj të njëjtat histori negative si gjithë bota. Ajo është një person shumë i pakëndshëm. Ajo kishte ekipin më të madh që kam parë ndonjëherë. Më shumë se presidenti. Thjesht nuk e kuptoj pse ishte e nevojshme. Unë isha prezantuese në The View, ajo nuk ishte e mirë. Nuk duhet të jesh gjithmonë e mirë, por ishte e habitshme që njerëzit si Kim Kardashian nuk mund të ishin më të mrekullueshëm”, tha prezantuesja

Së fundmi edhe një stjuardese greke ka komentuar për sjelljet jo të mira të Jennifer Lopez ndaj stafit të hoteleve apo restoranteve që ka vizituar. Stjuardesa theksoi sjelljen përçmuese të yllit latin ndaj ekuipazhit të avionit dhe zbuloi se për shkak të saj, punonjësve të linjës ajrore specifike iu desh shumë kohë të largoheshin nga avioni. Arsyeja ishte se Lopez nuk mund të gjente rrobat që i pëlqenin të zbriste nga avioni.

“Unë punoja në klasin ekonomi, ndërsa ajo ishte e rezervuar në klasin e parë dhe atje secili ka kabinën e tij, kështu që kur ai mbyll derën e tij nuk keni kontakt me të as kur e shihni. Megjithatë kur kemi një të famshëm në aeroplan i gjithë ekuipazhi thërrasin njëri-tjetrin dhe të gjithë jemi shumë të emocionuar. Zakonisht në kohët e vjetra kur punoja në ekonomi, kur mbaroja shërbimin, kalonim në klasin e parë që të kishim mundësinë të shihnim personazhin e famshëm nëse ai ka dalë nga kabina e tij dhe nëse ai duket i afrueshëm, mund t’i kërkojmë të bëjë një foto. Por ne ende na pëlqen të shohim kabinën dhe të themi “aty fle Jennifer Lopez”.

Kështu mbarojmë shërbimin dhe unë bashkë me një vajzë tjetër shkuam në klasin e parë dhe sapo shkuam stafi i saj ishte negativ. Ne themi “çfarë po ndodh?” dhe kështu me radhë dhe ata thonë “ajo është e çuditshme, ajo as nuk do që ne ta shikojmë, nuk do që ne t’i drejtohemi asaj, as nuk do që ne ta pyesim se çfarë do të hajë dhe i gjithë komunikimi që kemi është me asistentin e saj”. Mirë, nuk i kushtuam vëmendje, kështu është në këto fluturime. Kështu ne vazhduam. Por nuk ndalet me kaq pasi kur mbërritëm në Dubai, fluturimi specifik ishte Los Angeles-Dubai, 16 orë fluturim shumë i lodhshëm dhe u vonuam gati 45 minuta”, tha stjuardesa greke.

spot_img

Të fundit

Barcelona shpresonte ta shiste, por lojtari po largohet si i lirë

Barcelona ka të ngjarë të humbasë një tarifë transferimi...

“Emrin Kosovë ia kemi falë Serbisë, ne jemi Shqipëri”, thotë Shemi

Këngëtari Shemsi Krasniqi ka theksuar se është gjithmonë pro...

Dëshmitarët rrëfejnë për maltretimet e të burgosurve shqiptarë nga i akuzuari për krime lufte, Dragisha Millenkoviq

Në Gjykatën e Prishtinës, më 20.06.2024, është mbajtur seanca...

Mësoni sa hapa duhet patjetër t’i bëni në ditë për të hequr peshën trupore

Ecja është ndihmues esencial i heqjes së peshës, mbajtjes...

Barcelona shpresonte ta shiste, por lojtari po largohet si i lirë

Barcelona ka të ngjarë të humbasë një tarifë transferimi për Sergino Dest, pas një lëndimi serioz të ligamentit të kryqëzuar të përparmë. Blaugranët mund të...

“Emrin Kosovë ia kemi falë Serbisë, ne jemi Shqipëri”, thotë Shemi

Këngëtari Shemsi Krasniqi ka theksuar se është gjithmonë pro bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë dhe sipas tij tashmë jemi bashkuar. Ai ka thënë se emri...

Dëshmitarët rrëfejnë për maltretimet e të burgosurve shqiptarë nga i akuzuari për krime lufte, Dragisha Millenkoviq

Në Gjykatën e Prishtinës, më 20.06.2024, është mbajtur seanca e radhës ndaj Dragisha Millenkoviq, i akuzuar për krime lufte në Kosovë. Në këtë seancë janë...