“Emrin Kosovë ia kemi falë Serbisë, ne jemi Shqipëri”, thotë Shemi

Këngëtari Shemsi Krasniqi ka theksuar se është gjithmonë pro...

Dëshmitarët rrëfejnë për maltretimet e të burgosurve shqiptarë nga i akuzuari për krime lufte, Dragisha Millenkoviq

Në Gjykatën e Prishtinës, më 20.06.2024, është mbajtur seanca...

Vdes një 47-vjeçare në Prizren pas rënies në hapësirën e ashensorit

Një grua ka humbur jetën mbrëmjen e së enjtes...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Magazinë

“Shumë po të shkon dashnia”, i thotë Lumbardhi, Kaderit

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Kader Kicaj ka publikuar fotografi nga pushimet. E në këtë postim, nuk e ka lënë pa i komentuar i...

FOTO/ Si është raporti mes Julian Dedës dhe Rike Roçit pas daljes nga “BBV”? Aktori zbulon çdo gjë: Mos më akuzoni…

Aktori Julian Deda ka treguar se ka një marrëdhënie të mirë me Rike Roçin pas daljes së tyre nga shtëpia e “Big Brother VIP”. Ditën...

“T’bon addicted sikur barna”, thotë Vildane Zeneli

Modelja e njohur, Vildane Zeneli po rikthehet me një projekt të ri, i cili titullohet “Antisocial”. Ajo sot përmes një postimi në Instagram, ka rikujtuar...

Arresohet Travis Scott

Ish-i i Kylie Jenner, Travis Scott, dyshohet se është arrestuar për dehje të çrregullt dhe shkelje në Miami. News Miami pretendon se reperi 33-vjeçar, emri...

Olta publikon video me djalin e porsalindur, ai e kap për flokësh

Aktorja shqiptare Olta Gixhari ka publikuar një video me djalin, disa ditë pas lindjes Ajo shihet duke e mbajtur në krahë duke zbuluar se “zgjohet...

Erjola i nxjerr ‘sekretin’ Merit: Natën dëgjoj zhurma në shtëpinë tënde…

Dy ish-banoret e “Big Brother VIP3”, Erjola Doçi dhe Meri Shehu, kanë zbuluar se janë komshie. Gjatë puntatës së radhës të “Top Arena”, në...

Tayna përsëri me probleme, ja çfarë i ndodhi sot

Tayna dhe ish-menaxheri i saj Rinor Hykolli janë temë diskutimi në media rozë. Kënga e fundit e këngëtares është fshirë përsëri nga të gjitha platforma. Tayna...

Nita Latifi konfirmon lidhjen, ndan momente intime nga shtrati

Nita Latifi, së fundmi u komentua për një lidhje dashurie. Ajo iu dha vulën fjalëve që po qarkullonin lart e poshtë me një video të...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
Extra AL PVC

Mos i humbisni:

Barcelona shpresonte ta shiste, por lojtari po largohet si i lirë

Barcelona ka të ngjarë të humbasë një tarifë transferimi...

“Emrin Kosovë ia kemi falë Serbisë, ne jemi Shqipëri”, thotë Shemi

Këngëtari Shemsi Krasniqi ka theksuar se është gjithmonë pro...

Dëshmitarët rrëfejnë për maltretimet e të burgosurve shqiptarë nga i akuzuari për krime lufte, Dragisha Millenkoviq

Në Gjykatën e Prishtinës, më 20.06.2024, është mbajtur seanca...

Mësoni sa hapa duhet patjetër t’i bëni në ditë për të hequr peshën trupore

Ecja është ndihmues esencial i heqjes së peshës, mbajtjes...

Vdes një 47-vjeçare në Prizren pas rënies në hapësirën e ashensorit

Një grua ka humbur jetën mbrëmjen e së enjtes...
spot_img