Të fundit:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...
ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Teknologji

Seria Redmi Note 12 ka arritur në Evropë

Seria Redmi Note 12 e bëri debutimin e saj evropian në fillim të javës, dhe tani nga GSM Arena shkruajnë se kanë filluar që...

Sa mund të kushtojë iPhone 15?

Thashethemet për telefonat e rinj të Apple po qarkullojnë prej muajsh tashmë në rrjetet sociale, dhe tani ka disa informacione mbi çmimet dhe dizajnin...

Guvernatori i shtetit amerikan nënshkruan ligjet që kufizojnë përdorimin e rrjeteve sociale nga të miturit

Guvernatori i Utah, Spencer Cox, të enjten i nënshkroi 2 ligje të cilat kanë synim kufizimin e përdorimit të rrjeteve sociale nga të miturit,...

Stellantis do të investojë 130 milionë euro në fabrikën gjermane për makinën e re elektrike Opel

Prodhuesi i makinave Stellantis tha të mërkurën se do të investojë 130 milionë euro në fabrikën e tij të montimit në Eisenach në Gjermani...

Reklamuesit kërkojnë garanci nga TikTok-u, pasi aplikacioni rrezikon të ndalohet në SHBA

Reklamuesit po kërkojnë çdo garanci nga TikTok-u, aplikacioni viral që ndihmoi në futjen e një vale videosh të shkurtra në mediet sociale, pasi kompania...

​Kurti: TIK-u është një nga sektorët e paktë ku kemi një bilanc pozitiv tregtar

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti ka deklaruar se këtë muaj do të arrijnë mbulimin e plotë të zonave të banuara me infrastrukturë...

Programi i inteligjencës artificiale – çfarë rreziku paraqet për shoqërinë?

ChatGPT, programi i inteligjencës artificiale që po shënon një rritje të shpejtë, mori vëmendjen e publikut për shkak të aftësisë për t’iu përgjigjur me...

Facebook sot ka përvjetorin e themelimit

Sot bëhen 19 vjet nga themelimi i gjigandit teknologjik 'Facebook'. Pra, më 4 shkurt të vitit 2004, Facebook, një rrjet lidhjesh shoqërore në internet, u...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
spot_img

Mos i humbisni:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Lille është duke fituar 1-0 ndaj  Le Havre në...

Prezantohen pamje të reja: Autorët e sulmit të 24 shtatorit në veri u përgatitën në pronën e Radoiçiqit

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, në një...
spot_img