Të fundit:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...
ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Ekonomi

Ulet çmimi i naftës dhe benzinës në Shqipëri

Bordi i Transparencës ka vendosur sot që të ulë përsëri çmimin e naftës dhe benzinës në Shqipëri. Sipas vendimit, çmimi i shitjes me pakicë i...

​Kriza energjetike, Rizvanolli kërkon nga kuvendi zgjatjen e masave emergjente

Duke marrë parasysh krizën energjetike evropiane nga e cila po ndikohet edhe vendi ynë, në një seancë të jashtëzakonshme të kuvendit, po shqyrtohet vendimi...

Kryeministri Kurti: Rasti i mjedrave është një nga shembujt e potencialit tonë eksportues

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, mori pjesë në Konferencën e 7-të të Mjedrës në Kosovë “Mjedra – Iniciativat e reja për ndryshimet...

Panairi i Tiranës, prezantohen produktet e mbi 50 bizneseve nga Serbia

Panairi Ndërkombëtar i Tiranës është duke u mbajtur në Pallatin e Kongreseve në të cilat janë prezantuar produkte të ndryshme por që mbizotërojnë ato...

Borxhi i jashtëm i vendeve të Ballkanit Perëndimor – Kosova qëndron më së miri

Borxhi i jashtëm publik vazhdon të rritet ndjeshëm në vendet e Ballkanit Perëndimor. Por, Kosova qëndron më së miri në krahasim me vendet e...

Mbështetja për mbjelljet e grurit, mbi 3 mijë fermerë përfitues në Shqipëri

Agjencia për Zhvillimin Bujqësor dhe Rural bëri të ditur se 3127 fermerë janë shpallur përfitues deri tani për masën e mbështetjes për mbjelljen e...

Rritet çmimi i naftës dhe benzinës në Shqipëri

Për herë të parë pas gati dy muajsh Bordi i Transparencës në Shqipëri ka vendosur sot që të rrisë çmimin e karburanteve, ndonëse në...

​Sveçla: Projektligji për pagat ka kosto buxhetore 745 milionë euro

Ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla ka arsyetuar Projektligjin për pagat, i cili tha se përmes këtij projektligji bëhet një...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
spot_img

Mos i humbisni:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Lille është duke fituar 1-0 ndaj  Le Havre në...

Prezantohen pamje të reja: Autorët e sulmit të 24 shtatorit në veri u përgatitën në pronën e Radoiçiqit

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, në një...
spot_img