Të fundit:

Rada Trajkoviq flet për kërcënimet me jetë që i merr

Politikanja serbe Rada Trajkoviq, ka folur rreth kërcënime me...

Vetaksident në Veternik, lëndohet një person

Një person është lënduar si pasojë e një vetaksidenti...

Rama takon Kurtin, i shpreh mbështetje në hapat e mëtejmë drejt normalizimit me Serbinë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka pritur sot në...
ISP BroadcastISP Broadcast

Filmi shqiptar “Cold November” nis transmetimin në Netflix

ISP Broadcast

Kosova po vazhdon të shënojë suksese ndërkombëtare sa i përket kinematografisë.

Shumë filma e aktor tashmë janë bërë pjesë e festivaleve më të mëdha të filmit në botë.

Një tjetër arritje së fundmi e ka bërë edhe filmi “Cold November”, i cili tashmë mund të shikohet edhe në një prej platformave më të njohura të transmetimit të filmave, serialeve dhe shfaqjeve, Netflix.

Lajmin e ka bërë të ditur aktorja e njohur, Adriana Matoshi, e cila edhe është një nga protagonistet në film.

“Miqtë e mi, një lajm shumë të mirë dua ta ndaj me ju. Një nga filmat që kam luajtur njërin prej roleve kryesore tani keni mundësinë me e pa në Netflix. Urime Ismet Sijarina, Fatmir Spahiu, Kushtrim Hoxha. Cold November”, ka shkruar Matoshi në njoftim

spot_img

Të fundit

Mërgim Berisha pas debutimit: Ka qenë gjithmonë ëndërr të luaj për Gjermaninë

Sulmuesi shqiptar i Augsburgut, Mërgim Berisha ka debutuar me...

Kosi dhe dobitë shëndetësore nga konsumimi i tij

Shkenca thotë se vetëm një sasi e vogël kosi...

Gjermani, krimi rritet me 11,5% krahasuar me një vit më parë

Numri i veprave penale në Gjermani u rrit me...

Rada Trajkoviq flet për kërcënimet me jetë që i merr

Politikanja serbe Rada Trajkoviq, ka folur rreth kërcënime me...

Mërgim Berisha pas debutimit: Ka qenë gjithmonë ëndërr të luaj për Gjermaninë

Sulmuesi shqiptar i Augsburgut, Mërgim Berisha ka debutuar me Kombëtaren e Gjermanisë në miqësoren kundër Perusë të zhvilluar të shtunën mbrëma. Gjermani ka fituar me...

Kosi dhe dobitë shëndetësore nga konsumimi i tij

Shkenca thotë se vetëm një sasi e vogël kosi në frigorifer paraqet një “arsenal” të vërtetë të mbrojtjes shëndetësore. Më poshtë do të njiheni më...

Gjermani, krimi rritet me 11,5% krahasuar me një vit më parë

Numri i veprave penale në Gjermani u rrit me 11,5% në 2022, krahasuar me një vit më parë, sipas një raporti të Statistikave të...