Të fundit:

Haziri për qeverisjen e VV-së në Gjilan: Mirësevini në Komunën e Skandaleve

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, vazhdon me kritika ndaj...

“Të kemi rrëzu prej provimit”, “Je sharlatan”, shpërthen zënka mes Ramabajës e Zekës

Dy analistët e rregullt televiziv kanë pasur një duel...

Situata në veri mund të përkeqësohet, thotë shefi i EULEX-it

Çështja e sigurisë në veriun e Kosovës po përmendet...
ISP BroadcastISP Broadcast

“Fëmijët po e lypin nënën e tyre natë e ditë”, flet burri i Leonorës e cila vdiq te dentisti në Malishevë (VIDEO)

Extra AL PVC

Faton Shala e humbi të shoqen dy ditë para se të ktheheshin në Itali, aty ku kishte ndërtuar jetën dhe kishin lindur katër fëmijë.

Tragjedia e tij erdhi pasi e shoqja, Leonora, kishte dhimbje të padurueshme të dhëmbit dhe vendosi ta heqë atë.

Malishevë dhe zgjodhi ordinancën private “Doktorat”, për të kryer një shërbim të tillë.

Por nga aty nuk doli në gjendje të mirë, ngase pasi mori injeksionin për mpirjen e dhëmbit, ajo vdiq.

Në ordinancën në fjalë, që në regjistrin e Ministrisë së Shëndetësisë thuhet se ofroheshin shërbime gjinekologjike, po punonte edhe stomatologu Xhavit Karaxha.

Fatoni, që ishte prezent aty dhe e pa gjithë ngjarjen me sytë e tij, thotë se pjesa më e vështirë e ditës është kur nuk gjen shpjegim për fëmijët e tij kur e pyesin vazhdimisht se ku është nëna e tyre.

 

 

spot_img

Të fundit

Haziri për qeverisjen e VV-së në Gjilan: Mirësevini në Komunën e Skandaleve

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, vazhdon me kritika ndaj...

“Të kemi rrëzu prej provimit”, “Je sharlatan”, shpërthen zënka mes Ramabajës e Zekës

Dy analistët e rregullt televiziv kanë pasur një duel...

Situata në veri mund të përkeqësohet, thotë shefi i EULEX-it

Çështja e sigurisë në veriun e Kosovës po përmendet...

Hoxha deputetëve të PDK-së: Pse merreni me Kurtin kur s’keni kapacitet në vendimet e tij

Analisti politik, Ylli Hoxha, iu drejtua deputetëve të Partisë...

Haziri për qeverisjen e VV-së në Gjilan: Mirësevini në Komunën e Skandaleve

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, vazhdon me kritika ndaj qeverisjes komunale në Gjilan nga Lëvizja Vetëvendosje. Ai thotë se për tri vjet qeverisje nga ana...

“Të kemi rrëzu prej provimit”, “Je sharlatan”, shpërthen zënka mes Ramabajës e Zekës

Dy analistët e rregullt televiziv kanë pasur një duel sot paradite. Zënka e tyre ka pasur të bëjë me përgatitjen akademike. Ndonëse zënkë simpatike, kjo...

Situata në veri mund të përkeqësohet, thotë shefi i EULEX-it

Çështja e sigurisë në veriun e Kosovës po përmendet gjithmonë e më shpesh pas sulmit të armatosur në Banjskë, dhe mes paralajmërimeve të autoriteteve...