Të fundit:

Arrestohet shtetasi turk në Aeroport, dyshohet se tentoi të udhëtojë me letërnjoftim fals

Policia ka arrestuar një person nën dyshimin se ka...

Rritet niveli i ujit në Batllavë e Badoc – Mjeku bën thirrje për kursim të ujit të pijshëm

Niveli i ujit në liqenin akumulues të Batllavës është...

Gashi: Spanja në mënyrë të poshtër na përjashtoi nga Evropiani i Karatesë

Spanja është bërë edhe njëherë tjetër pengesë që Kosova...
ISP BroadcastISP Broadcast

Treshja e famshme e “Kafeneja Jonë” sërish bashkë, vijnë me një super komedi për Vit të Ri

ISP Broadcast

Treshja e famshme e aktorëve të serialit “Kafeneja Jonë”, Fatmir Spahiu, Donat Qosja dhe Fatos Kryeziu, janë bërë sërish bashkë dhe do të sjellin një super komendi televizive në T7, për natën e Vitit të Ri.

Përmes një postimi në Facebook, Spahiu ka bërë me dije se titulli i kësaj komedie është “Na atje, ata këtu”, pa dhënë detaje tjera.

“Komedi televizive qe do te transmetohet naten e vitit te ri ne T7 🎥 📺 😆 🪩”, ka shkruar ai, sipër një fotografie që ka publikuar me dy aktorët.

Ndryshe, ata kanë luajtur bashkë për vite me radhë në serialin “Kafeneja Jonë”, që ka qenë mjaft i sukesesshëm.   /TV Arbëria

spot_img

Të fundit

Arrestohet shtetasi turk në Aeroport, dyshohet se tentoi të udhëtojë me letërnjoftim fals

Policia ka arrestuar një person nën dyshimin se ka...

Rritet niveli i ujit në Batllavë e Badoc – Mjeku bën thirrje për kursim të ujit të pijshëm

Niveli i ujit në liqenin akumulues të Batllavës është...

AAK sot mban konferencë për media

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës sot do të mbajë...

Analistët: Aneksi mjaft i paqartë; Marrëveshja e panënshkruar por obligative

Analistët politikë në vend po konsiderojnë se Aneksi i...

Arrestohet shtetasi turk në Aeroport, dyshohet se tentoi të udhëtojë me letërnjoftim fals

Policia ka arrestuar një person nën dyshimin se ka kryer veprën penale ‘falsifikim të dokumentit’. Siç bëhet e ditur, shtetasi turk është arrestuar në Aeroportin...

Rritet niveli i ujit në Batllavë e Badoc – Mjeku bën thirrje për kursim të ujit të pijshëm

Niveli i ujit në liqenin akumulues të Batllavës është në nivelin maksimal, derisa rritje ka edhe në liqenin e Badocit. Sidoqoftë nga Kompania Rajonale...

AAK sot mban konferencë për media

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës sot do të mbajë konferencë për media në orën 12:00. Arsyeja nuk është bërë e ditur. “Sot me fillim në ora...