Njoftimi nga Uashingtoni për takimin Allen-Kurti, nënvizohet mbështetja e SHBA për dialogun me Serbinë

Departamenti Amerikan i Shtetit ka dhënë detaje për takimin...

Shtime, tre anëtarë të një familje dërgohen në Emergjencë, dyshohet se u rrahën

Rreth orës 19:33, policia e stacionit në Shtime ka...

Besnik Berisha thotë se Enver Sekiraqa nuk është arratisur

Avokati Besnik Berisha ka thënë se nuk është e...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Tag: Vitia

ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Vitia paralajmëron mbajtjen e një Kongresi të Shëndetësisë në Kosovë

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia mori pjesë dje në "Kongresin e Shëndetësisë" në Tiranë, ku ishte pjesë e panelit në sesionin e parë me...

Riemërimi i Vitisë në krye të MSh-së: Lajm i keq dhe degradim i këtij sektori

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu konsideron se riemërimi i Arben Vitisë në krye të Ministrisë së Shëndetësisë tregon për degradimin që...

Nushi: Vitia u kthye për të dështuar prapë

Nol Nushi nga PSD-ja ka reaguar pasi emërimit të Arben Vitisë në krye të Ministrisë së Shëndetësisë. Sipas Nushit, Arben Vitia ka dështuar si ministër,...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Kush është Ebrahim Raisi, Presidenti i Iranit që u aksidentua me helikopter

Presidenti i Iranit, Ebrahim Raisi, i cili është zhdukur...

Njoftimi nga Uashingtoni për takimin Allen-Kurti, nënvizohet mbështetja e SHBA për dialogun me Serbinë

Departamenti Amerikan i Shtetit ka dhënë detaje për takimin...

VIDEO/ Kështu po duken Alisa dhe Urimi në dasmën e tyre

Ish-banorët e “BBVK1”, Alisa dhe Urimi i kanë dhënë...

Shtime, tre anëtarë të një familje dërgohen në Emergjencë, dyshohet se u rrahën

Rreth orës 19:33, policia e stacionit në Shtime ka...

Biden: I dëgjoj protestat kundër luftës në Gazë

Presidenti Joe Biden tha në një fjalim në ceremoninë...