Të fundit:

Haziri për qeverisjen e VV-së në Gjilan: Mirësevini në Komunën e Skandaleve

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, vazhdon me kritika ndaj...

“Të kemi rrëzu prej provimit”, “Je sharlatan”, shpërthen zënka mes Ramabajës e Zekës

Dy analistët e rregullt televiziv kanë pasur një duel...

Situata në veri mund të përkeqësohet, thotë shefi i EULEX-it

Çështja e sigurisë në veriun e Kosovës po përmendet...
ISP BroadcastISP Broadcast

​Presidenti i Interit: Liga e Kampionëve tani nuk është vetëm ëndërr, synojmë hakmarrjen ndaj Milanit

Extra AL PVC

Interi mori një fitore solide ndaj Milanit në derbin e parë gjysmëfinal të Ligës së Kampionëve duke fituar me rezultat 2-0 në cilësinë e mysafirit.

Por, kjo fitore nuk i duket e mjaftueshme presidentit të kësaj skuadre, Steven Zhang i cili ka paralajmëruar lojtarët e tij që të mos festojnë para kohe duke thënë se asgjë nuk ka mbaruar.

Pas ndeshjes, ai ka shkuar në zhveshtoret e skuadrës duke i përgëzuar për lojën e shfaqur, por edhe ua ka tërhequr vëmendjen para ndeshjes së kthimit.

“Nuk ka mbaruar djema. Tani le të mendojmë për Sassuolon, pastaj të mendojmë për ndeshjen e kthimit”, ka thënë ai.

Ballafaqimi i dytë dhe vendimtar mes Interit dhe Milanit zhvillohet të martën e ardhshme.

/TV Arbëria

spot_img

Të fundit

Haziri për qeverisjen e VV-së në Gjilan: Mirësevini në Komunën e Skandaleve

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, vazhdon me kritika ndaj...

“Të kemi rrëzu prej provimit”, “Je sharlatan”, shpërthen zënka mes Ramabajës e Zekës

Dy analistët e rregullt televiziv kanë pasur një duel...

Situata në veri mund të përkeqësohet, thotë shefi i EULEX-it

Çështja e sigurisë në veriun e Kosovës po përmendet...

Hoxha deputetëve të PDK-së: Pse merreni me Kurtin kur s’keni kapacitet në vendimet e tij

Analisti politik, Ylli Hoxha, iu drejtua deputetëve të Partisë...

Haziri për qeverisjen e VV-së në Gjilan: Mirësevini në Komunën e Skandaleve

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, vazhdon me kritika ndaj qeverisjes komunale në Gjilan nga Lëvizja Vetëvendosje. Ai thotë se për tri vjet qeverisje nga ana...

“Të kemi rrëzu prej provimit”, “Je sharlatan”, shpërthen zënka mes Ramabajës e Zekës

Dy analistët e rregullt televiziv kanë pasur një duel sot paradite. Zënka e tyre ka pasur të bëjë me përgatitjen akademike. Ndonëse zënkë simpatike, kjo...

Situata në veri mund të përkeqësohet, thotë shefi i EULEX-it

Çështja e sigurisë në veriun e Kosovës po përmendet gjithmonë e më shpesh pas sulmit të armatosur në Banjskë, dhe mes paralajmërimeve të autoriteteve...