Të fundit:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...
ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Siguri

Arrestohet personi i dyshuar për sulmin në shtëpinë e kryesuesit të Bordit të Trepçës

Prokuroria Themelore në Mitrovicë ka njoftuar se pas një hetimi intensiv në bashkëpunim me Policinë e Kosovës, është arrestuar personi i dyshuar për sulmin...

Policia i gjen substancë narkotike, arrestohet një person

Një person është arrestuar në Mitrovicën e Jugut, pasi të cilit Policia e Kosovës gjatë një kontrolli i ka gjetur dhe sekuestruar dy qese...

Forcat turke do të largohen nga Kosova pas kryerjes së misionit

Forcat rezervë turke të dislokuara në Kosovë do të kthehen sot (e mërkurë), tha të martën Ministria e Mbrojtjes Kombëtare e Turqisë. “Turqia vazhdon të...

Arrestohet dhe dërgohet në burg 24-vjeçari në Suharekë

Një 24-vjeçar me inicialet Q.Q. është arrestuar mbrëmë në rrugën “Rreshtani” në Suharekë, pasi po kërkohej për 12 vepra penale. Policia e Kosovës njoftoi se...

Në Prizren arrestohen katër persona për “posedim të narkotikëve”

Janë arrestuar katër persona të dyshuar pasi në shtëpitë e tyre janë gjetur dhe sekuestruar 1.18 gramë marihuanë, një peshore digjitale, 22 fishekë kalibrash...

Arrestohet përfaqësuesi ligjor, nuk ia dha 16 mijë euro një personi

Sektori Rajonal i Hetimeve në Ferizaj kishte pranuar një informacion nga një person se nuk ishte kompensuar nga një kompani e sigurimeve, për çështjen...

Arrestohet i dyshuari për tentim vrasjen që kishte ndodhur javën e kaluar në Kaçanik

Është arrestuar një person si i dyshuar për tentim vrasjen që ndodhi të martën e kaluar në Kaçanik. I arrestuari me inicialet D.D., me vendim...

Tre shtetas serbë hynë ilegalisht në Kosovë, kapen nga policia

Të dielën e 3 shtatorit, Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona të cilët hynë ilegalisht në Kosovë. Policia, në raportin e vet 24 orësh,...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
spot_img

Mos i humbisni:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Lille është duke fituar 1-0 ndaj  Le Havre në...

Prezantohen pamje të reja: Autorët e sulmit të 24 shtatorit në veri u përgatitën në pronën e Radoiçiqit

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, në një...
spot_img