Nga arratisja e Faton Hajrizit e deri tek vrasja e tij, krejt çka dihet deri më tani

Krejt ngjarja filloi me arratisjen e Faton Hajrizit nga...

Plagosjet e vrasjet aksidentale nga policët, kërkohet zgjatja e shkollimit dhe trajnim i vazhdueshëm i tyre

Në fillim të kësaj jave një zyrtar policor, plagosi...

Bislimi tregon se në Bruksel kanë dërguar 7 faqe me komente për planin e zbatimit, ka kritika për Lajçakun

Kryenegociatori i Kosovës në dialogun e Brukselit, Besnik Bislimi,...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Siguri

Pas vizitës në selinë e NATO-s, gjenerali Ulutash: Vetëm zgjidhje politike mes Kosovës e Serbisë

Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutash, në një video-adresim, ka folur për vizitat që ai ka pasur në selinë e NATO-s në Bruksel. Ai gjatë...

Kërcënoi gjyqtarin, prokurorin e policët, arrestohet një burrë në Ferizaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person në Ferizaj, pasi ka kërcënuar fyer gjyqtarin, prokurorin dhe zyrtarët policorë. Atij më pas i...

Arrestohet ish-zyrtari i gjendjes civile në Ferizaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person në Ferizaj.     Personi që u arrestua dyshohet se ka kryer veprën penale veprën penale “Keqpërdorimi...

KFOR-i tregon a gjeti substanca helmuese në zonën ku inspektoi në Pejë

Pjesëtarë italianë të KFOR-it kanë inspektuar zonën e materialeve industriale toksike, të njohur si “Eurosteel”, në Pejë. Inspektimi u krye nga KFOR-i në bashkëpunim edhe...

Arrestohet një person në Kaçanik pasi e kërcënoi një grua përmes rrjeteve sociale

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast kanosje që ka ndodhur në Kaçanik ditë më parë. Lidhur me këtë rast, dje është arrestuar i...

Komandanti i KFOR-it Ozkan Ulutas do të marrë pjesë në stërvitjet ushtarake të Serbisë

Me Ftesë të Shefit të Shtabit të Forcave të Armatosura të Serbisë, gjeneral Milan Mojsiloviq, komandanti i KFOR-it në Kosovë, gjeneral major Ozkan Ulutas...

Ky është 57-vjeçari nga Malisheva që dyshohet se sulmoi seksualisht një 13-vjeçare

Mbrëmë u raportua se në Malishevë dyshohet se ishte ngacmuar seksualisht një e mitur nga një person i moshuar. I dyshuari për rastin tashmë ndodhet...

Tre të arrestuar për “Vrasje në tentativë” në Gjakovë

Ata dyshohen për “Vrasje në tentativë” që raportohet të ketë ndodhur më 14 prill rreth orës 20:19. Po ashtu, janë konfiskuar dy armë zjarri që...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
Extra AL PVC

Mos i humbisni:

Nga arratisja e Faton Hajrizit e deri tek vrasja e tij, krejt çka dihet deri më tani

Krejt ngjarja filloi me arratisjen e Faton Hajrizit nga...

Plagosjet e vrasjet aksidentale nga policët, kërkohet zgjatja e shkollimit dhe trajnim i vazhdueshëm i tyre

Në fillim të kësaj jave një zyrtar policor, plagosi...

Ledri ‘ngacmon’ Alben, e pyet çka je në horoskop

Alba Vukaj ka filluar rrugëtimin si moderatore. Ndër mysafirët e...

Bislimi tregon se në Bruksel kanë dërguar 7 faqe me komente për planin e zbatimit, ka kritika për Lajçakun

Kryenegociatori i Kosovës në dialogun e Brukselit, Besnik Bislimi,...

Tomë Gashi për rastin e Faton Hajrizit: Kriminelit nuk i jepet hapësirë mediale në asnjë vend të botës

Avokati Tomë Gashi ka reaguar pas vrasjes së Faton...
spot_img