Disa shpenzime për fëmijët janë të panevojshme

Të rrisësh fëmijë, këtë e dinë të gjithë prindërit,...

Trëndafili i egër, thesari i maleve shqiptare

Trëndafili i egër (Rosa Canina) është shkurre e egër...

Angazhimi “i hekurt” i SHBA për mbrojtjen e Izraelit nuk do të ndryshojë

SHBA përsëriti sot se angazhimi i saj për mbrojtjen...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Edita Tahiri: Veriu po rrezikohet nga hapat e gabuar të Qeverisë Kurti

Extra AL PVC

Ish-kryenegociatorja në dialogun Kosovë – Serbi, Edita Tahiri, ka reaguar për zhvillimet e fundit në veri, duke thënë se kjo pjesë po rrezikohet nga hapat e gabuar të Qeverisë Kurti.

Tahiri tha se është koha që opozita t’i thotë “stop” Qeverisë.

”Veriu po rrezikohet nga hapat e gabuara të Qeverisë Kurti, koha që opozita t’i thotë stop qeverisë, nuk duhet të pres më shumë…sa nuk është bërë vonë”, ka shkruar Tahiri në Facebook.

Shpërthimet dhe sulmet ndaj policisë kanë vazhduar mbrëmë në veri, ani se presidentja Vjosa Osmani dje shtyu datën e zgjedhjeve në katër komunat deri më 23 prill.

/TV Arbëria

spot_img

Të fundit

Disa shpenzime për fëmijët janë të panevojshme

Të rrisësh fëmijë, këtë e dinë të gjithë prindërit,...

Trëndafili i egër, thesari i maleve shqiptare

Trëndafili i egër (Rosa Canina) është shkurre e egër...

Angazhimi “i hekurt” i SHBA për mbrojtjen e Izraelit nuk do të ndryshojë

SHBA përsëriti sot se angazhimi i saj për mbrojtjen...

Pse disa njerëz nuk e gjejnë dot dashurinë e vërtetë?

Pavarësisht zhvillimit të rrjeteve sociale, rreth 50% e të...

Disa shpenzime për fëmijët janë të panevojshme

Të rrisësh fëmijë, këtë e dinë të gjithë prindërit, është e kushtueshme. Sipas statistikave, një familje amerikane shpenzon rreth 11 000 dollarë vetëm për vitin...

Trëndafili i egër, thesari i maleve shqiptare

Trëndafili i egër (Rosa Canina) është shkurre e egër deri në tre metra e degëzuar dhe me gjemba të fortë, me lule në ngjyrë...

Angazhimi “i hekurt” i SHBA për mbrojtjen e Izraelit nuk do të ndryshojë

SHBA përsëriti sot se angazhimi i saj për mbrojtjen e Izraelit mbetet “i hekurt” dhe se nuk dëshiron të shohë një luftë më të...