Sot përkujtohet 178-vjetori i lindjes së Naim Frashërit

Sot shënohet 178-vjetori i lindjes së shkrimtarit dhe veprimtarit...

Peci: Komuna e Rahovecit, përmes qeverisjen sonë deri më tani është përkrahur me 21 milionë euro

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci,...

Arrestohet një burrë në Prishtinë pasi sulmoi fizikisht gruan e tij, në shtëpi i gjenden tri armë

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë në Prishtinë,...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Capital T bën gjestin emocionues për Shaqirin dhe Xhakën, dalin pamjet nga koncerti në Zvicër

Extra AL PVC

Ndonëse kanë kaluar 5 ditë, ndeshja Zvicër-Serbi po vazhdon të bëjë bujë kudo. Shumë personazhe të njohur kanë reaguar pas gjestit që Granit Xhaka bëri kundrejt lojtarëve serbë.

Më i fundit, është reperi Capital T, i cili ka publikuar një video në Instagram, ku ka treguar një moment nga koncertet e tij në Zvicër. Ai ia dedikoi një pjesë edhe dy futbollistëve shqiptarë teksa të gjithë brohorisnin Shaqiri dhe Xhaka.

“Kështu e festuam fitoren javën e kaluar në Zyrih. Duhet ta bëja për vëllezërit e mi Xherdi X Xhaka Suksese sonte dhe gjithmonë vllazni”, ka shkruar Capitali.

 

https://www.instagram.com/reel/Cl1bcJTAYt6/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D&fbclid=IwAR0w9rSdT1aQB6AJYRCdtY8vmjxDUHBiPeGcNLVyXAecMhnOvGeyBD8K6rs

 

spot_img

Të fundit

Sot përkujtohet 178-vjetori i lindjes së Naim Frashërit

Sot shënohet 178-vjetori i lindjes së shkrimtarit dhe veprimtarit...

Peci: Komuna e Rahovecit, përmes qeverisjen sonë deri më tani është përkrahur me 21 milionë euro

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci,...

Arrestohet një burrë në Prishtinë pasi sulmoi fizikisht gruan e tij, në shtëpi i gjenden tri armë

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë në Prishtinë,...

Kjo është çanta më e shtrenjtë në botë, pse shitet për 450,000 dollarë

Himalaja është çanta më e shtrenjtë që ekziston dhe...

Sot përkujtohet 178-vjetori i lindjes së Naim Frashërit

Sot shënohet 178-vjetori i lindjes së shkrimtarit dhe veprimtarit shqiptar, Naim Frashëri, raporton TV Arbëria. Naim Frashëri lindi në Frashër të Dangëllisë së Përmetit më...

Peci: Komuna e Rahovecit, përmes qeverisjen sonë deri më tani është përkrahur me 21 milionë euro

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, po qëndron në Rahovec në shënim të Ditës së Verës, ku se bashku me përfaqësues...

Arrestohet një burrë në Prishtinë pasi sulmoi fizikisht gruan e tij, në shtëpi i gjenden tri armë

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë në Prishtinë, meqë i njëjti dyshohet se ka sulmuar bashkëshorten e tij. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka...