“Emrin Kosovë ia kemi falë Serbisë, ne jemi Shqipëri”, thotë Shemi

Këngëtari Shemsi Krasniqi ka theksuar se është gjithmonë pro...

Dëshmitarët rrëfejnë për maltretimet e të burgosurve shqiptarë nga i akuzuari për krime lufte, Dragisha Millenkoviq

Në Gjykatën e Prishtinës, më 20.06.2024, është mbajtur seanca...

Vdes një 47-vjeçare në Prizren pas rënies në hapësirën e ashensorit

Një grua ka humbur jetën mbrëmjen e së enjtes...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Në fund të rrugëtimit të “BBV3”, Sara bën dedikimin emocionues për Bardhin

Extra AL PVC

Siç e dimë, sonte është mbrëmja e fundit e edicionit të tretë të formatit të “BBV” ku një prej 5 finalistëve do të fitojë çmimin e madh.

Pak momente më herët, një prej ish-banoreve të këtij formati ka bërë një dedikim emocionues për partnerin e saj i cili ka qenë poashtu konkurrent në “Big”.

Bëhet fjalë për çiftin Sara dhe Bardhi, të cilët së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Me fjalë zemre dhe nga më të bukurat, Sara shprehet kështu për Bardhin, që mezi pret të vijë Viti i Ri dhe t’i japë dhuratën më të bukur në botë.

Postimi i plotë

“Sot, ne fundin e rrugetimit te BBV3, dua te ta dedikoj kete post ty! Ty qe shpesh te dhash tough love sepse e tille jam une, e palexueshme ndonjehere. Ty per te cilin u gjykova, u perfola, me lodhen shpirtin, e qe nuk e mendoja kurre se ne fund do te te beja babi. I kisha aq shume syte te arrija larg ne ate loje, sa ishte absurde per mua te mendoja se do fitoja shume e shume me teper se aq. Dje po flisnim sesi kemi fituar te dy, ti nje njeri te forte ne krah qe se lekund asgje, e une djalin qe me mban te rrenjosur fort ne toke kur impulsiviteti me merr si era. Ne 13 janar nuk kisha asnje ide, se nga ky rrugetim i veshtire do fitonim shtepizen tone te vogel, se do na bekonte Zoti me nje krijese te cilen/ cilin kemi 2 muaj qe po e rrisim… Te shoh teksa i flet perdite, e me zien gjaku derisa te vije viti i ri te te bej dhuraten me te madhe ne bote! Mezi pres te te shoh Babi, qe edhe bebi te shohe kujdesin qe shohin syte e mi. Te shohin perkushtimin tim ndaj teje, ndaj familjes sone te vockel. Bardh, drite, shok! Cmimin e madh qe ndame te dy nga ky rrugetim, nuk do e fitojme askund dhe asnjehere tjeter me ndaj uroj te jemi te dy te forte e te mencur mjaftueshem, sa te dijme ta mbajme e gezojme gjithe jeten! 🙏🏼🤍 Me zemer falenderoj te gjithe mbeshtetesit tane ne kete edicion, i cili per ne ka qene jo i lehte, por cdo dhimbje e lot na u shperblye ne gezim e lot lumturie. #toughloveisstilllove GRISI DHE BLANCO DERI NE FUND ♾️”

spot_img

Të fundit

Barcelona shpresonte ta shiste, por lojtari po largohet si i lirë

Barcelona ka të ngjarë të humbasë një tarifë transferimi...

“Emrin Kosovë ia kemi falë Serbisë, ne jemi Shqipëri”, thotë Shemi

Këngëtari Shemsi Krasniqi ka theksuar se është gjithmonë pro...

Dëshmitarët rrëfejnë për maltretimet e të burgosurve shqiptarë nga i akuzuari për krime lufte, Dragisha Millenkoviq

Në Gjykatën e Prishtinës, më 20.06.2024, është mbajtur seanca...

Mësoni sa hapa duhet patjetër t’i bëni në ditë për të hequr peshën trupore

Ecja është ndihmues esencial i heqjes së peshës, mbajtjes...

Barcelona shpresonte ta shiste, por lojtari po largohet si i lirë

Barcelona ka të ngjarë të humbasë një tarifë transferimi për Sergino Dest, pas një lëndimi serioz të ligamentit të kryqëzuar të përparmë. Blaugranët mund të...

“Emrin Kosovë ia kemi falë Serbisë, ne jemi Shqipëri”, thotë Shemi

Këngëtari Shemsi Krasniqi ka theksuar se është gjithmonë pro bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë dhe sipas tij tashmë jemi bashkuar. Ai ka thënë se emri...

Dëshmitarët rrëfejnë për maltretimet e të burgosurve shqiptarë nga i akuzuari për krime lufte, Dragisha Millenkoviq

Në Gjykatën e Prishtinës, më 20.06.2024, është mbajtur seanca e radhës ndaj Dragisha Millenkoviq, i akuzuar për krime lufte në Kosovë. Në këtë seancë janë...