Irani nis sulmin me dronë, reagon Netanyahu: Do të mbrohemi, Izraeli është i fortë

Izraeli ka lëshuar alarmin pasi nisjes së sulmit nga...

Kasolli kishte parashikuar fillimin e mundshëm të luftës Izrael-Iran

Analisti Afrim Kasolli, sot gjatë ditës kishte bërë një...

Israeli thotë se Irani i ka nisur ​​dronët drejt Izraelit, lajmi konfirmohet edhe nga SHBA

Irani ka nisur ​​dronët në drejtim të Izraelit, ka...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kryetari I PDK-së: Raketa-ish truproja e Presidentit Thaçi ishte luftëtarë I paepur, mik I mirë dhe koleg unik

Extra AL PVC

Memli Krasniqi, Kryetar I Partisë Demokratike të Kosovës, nëpërmjet rrjetit social ‘’Facebook’’,  ka shprehur ngushëllime me rastin e vdekjes, së Xhavit Ferizi-Raketa, ish-truproja e sigurimit të ish- Presidentit Hashim Thaçit.

Krasniqi, shprehet se ka mbetur i trishtuar dhe i pa fjalë me ikjen e tij të hershme nga kjo botë, dhe sipas tij Raketa ishte luftëtarë I paepur I lirë, që në luftë dhe në paqe e kishte të hekurt vendosmërinë.

‘’Ngushëllimet më të thella familjes Ferizi, miqve dhe bashkëpunëtorëve. Do të na mungosh shumë, mik I dashur’’, ka shkruar ai.

Postimi i plotë i Memli Krasniqi

 

/TV Arbëria

 

 

spot_img

Të fundit

Irani nis sulmin me dronë, reagon Netanyahu: Do të mbrohemi, Izraeli është i fortë

Izraeli ka lëshuar alarmin pasi nisjes së sulmit nga...

Kasolli kishte parashikuar fillimin e mundshëm të luftës Izrael-Iran

Analisti Afrim Kasolli, sot gjatë ditës kishte bërë një...

Israeli thotë se Irani i ka nisur ​​dronët drejt Izraelit, lajmi konfirmohet edhe nga SHBA

Irani ka nisur ​​dronët në drejtim të Izraelit, ka...

Lufta Izrael-Iran ka filluar zyrtarisht

TV Shtetëror izraelit KANN, njoftoi se Irani ka nisur...

Irani nis sulmin me dronë, reagon Netanyahu: Do të mbrohemi, Izraeli është i fortë

Izraeli ka lëshuar alarmin pasi nisjes së sulmit nga ana e Iranit. “Qytetarët izraelitë, në vitet e fundit, dhe aq më tepër në javët e...

Kasolli kishte parashikuar fillimin e mundshëm të luftës Izrael-Iran

Analisti Afrim Kasolli, sot gjatë ditës kishte bërë një analizë lidhur me mundësinë e shpërthimit të luftës ndërmjet Izraelit dhe grupit terrorist palestinez të...

Israeli thotë se Irani i ka nisur ​​dronët drejt Izraelit, lajmi konfirmohet edhe nga SHBA

Irani ka nisur ​​dronët në drejtim të Izraelit, ka thënë një zëdhënës i Forcave të Mbrojtjes të Izraelit, njofton CNN. Zëdhënësi i IDF, Daniel Hagari...