Njoftimi nga Uashingtoni për takimin Allen-Kurti, nënvizohet mbështetja e SHBA për dialogun me Serbinë

Departamenti Amerikan i Shtetit ka dhënë detaje për takimin...

Shtime, tre anëtarë të një familje dërgohen në Emergjencë, dyshohet se u rrahën

Rreth orës 19:33, policia e stacionit në Shtime ka...

Besnik Berisha thotë se Enver Sekiraqa nuk është arratisur

Avokati Besnik Berisha ka thënë se nuk është e...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Tag: viziton

ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Peachi viziton Hamzën në Mitrovicë, para takimit me Osmanin e Kurtin

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Bedri Hamza ka pritur në takim Stuart Peachin, të dërguarin e posaçëm të Mbretërisë së Bashkuar për Ballkanin Perëndimor. I...

Haradinaj viziton policin që u sulmua në veri

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, njofton se sot e ka vizituar në spital policin që u plagos mbrëmë në veri të vendit, nga disa...

​Kurti vizitoi policin e plagosur, Ekrem Neziri

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka vizituar në QKUK, policin e plagosur, Ekrem Neziri. "Ekrem Neziri, polici që u plagos mbrëmë në veri të Kosovës,...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Kush është Ebrahim Raisi, Presidenti i Iranit që u aksidentua me helikopter

Presidenti i Iranit, Ebrahim Raisi, i cili është zhdukur...

Njoftimi nga Uashingtoni për takimin Allen-Kurti, nënvizohet mbështetja e SHBA për dialogun me Serbinë

Departamenti Amerikan i Shtetit ka dhënë detaje për takimin...

VIDEO/ Kështu po duken Alisa dhe Urimi në dasmën e tyre

Ish-banorët e “BBVK1”, Alisa dhe Urimi i kanë dhënë...

Shtime, tre anëtarë të një familje dërgohen në Emergjencë, dyshohet se u rrahën

Rreth orës 19:33, policia e stacionit në Shtime ka...

Biden: I dëgjoj protestat kundër luftës në Gazë

Presidenti Joe Biden tha në një fjalim në ceremoninë...