Njoftimi nga Uashingtoni për takimin Allen-Kurti, nënvizohet mbështetja e SHBA për dialogun me Serbinë

Departamenti Amerikan i Shtetit ka dhënë detaje për takimin...

Shtime, tre anëtarë të një familje dërgohen në Emergjencë, dyshohet se u rrahën

Rreth orës 19:33, policia e stacionit në Shtime ka...

Besnik Berisha thotë se Enver Sekiraqa nuk është arratisur

Avokati Besnik Berisha ka thënë se nuk është e...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Tag: Viti 2022

ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Granit Shala, boksieri më i mirë i vitit 2022

Tradita vazhdon ku Kosova Boxing zgjedh më të mirin e vitit për 2022. Në një konkurrencë të ngushtë mes tre boksierëve të dalluar, Granit...

Haradinaj: Viti 2022 nuk ishte i lehtë!

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovë, Ramush Haradinaj, ka uruar vitin e ri 2023. Haradinaj në videon e publikuar ka thënë se viti që...

Mehaj: Po përmbyllim vitin me 850 ushtarë dhe kadetë të rinj, e ardhmja e ushtrisë sonë është në NATO

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj ka thënë se po e përmbyllim vitin 2022 me 850 ushtarë dhe kadetë të rinj, 84 për qind më...

IPK: Gjatë vitit 2022 ka pasur rënie të numrit të ankuesve

Inspektorati Policor i Kosovës, ka bërë të ditur se gjatë vitit 2022 ka pranuar dhe ka menaxhuar me 1660 ankesa dhe informata, me ç'rast,...

Në vitin 2022, Kroacia lëshoi më shumë se 100.000 leje pune për të huajt

Kroacia këtë vit ka lëshuar më shumë se 100 mijë leje pune për punëtorët e huaj dhe arsyeja për këtë janë ndryshimet e mëdha...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Kush është Ebrahim Raisi, Presidenti i Iranit që u aksidentua me helikopter

Presidenti i Iranit, Ebrahim Raisi, i cili është zhdukur...

Njoftimi nga Uashingtoni për takimin Allen-Kurti, nënvizohet mbështetja e SHBA për dialogun me Serbinë

Departamenti Amerikan i Shtetit ka dhënë detaje për takimin...

VIDEO/ Kështu po duken Alisa dhe Urimi në dasmën e tyre

Ish-banorët e “BBVK1”, Alisa dhe Urimi i kanë dhënë...

Shtime, tre anëtarë të një familje dërgohen në Emergjencë, dyshohet se u rrahën

Rreth orës 19:33, policia e stacionit në Shtime ka...

Biden: I dëgjoj protestat kundër luftës në Gazë

Presidenti Joe Biden tha në një fjalim në ceremoninë...