Shtime, tre anëtarë të një familje dërgohen në Emergjencë, dyshohet se u rrahën

Rreth orës 19:33, policia e stacionit në Shtime ka...

Besnik Berisha thotë se Enver Sekiraqa nuk është arratisur

Avokati Besnik Berisha ka thënë se nuk është e...

Zogaj: Askush nuk u dënua për masakrën e Burgut të Dubravës

25 vjet më parë, në Burgun e Dubravës ka...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Tag: Vetura

ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Gjashtë persona me lëndime trupore, TV Arbëria sjell detaje nga policia e Kosovës

Një aksident i rënde ka ndodhur në afërsi të Fakultetit Teknik. Të përfshira ishin dy vetura të cilat ishin në lëvizje. Lajmin për TV Arbërine...

Aksident në semaforët e Fakultetit Teknik

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës në semaforët e Fakultetit Teknik, raporton Ekonomia Online. Sipas një lexuesi që ka dërguar...

Cili bolid fiton në përshpejtimin nga 0 në 100 km/h, Formula E apo Formula 1?

Makinat e reja të Formula E përshpejtojnë 36 % më shpejt se gjenerata e mëparshme, por gjithashtu 30 për qind më shpejt se makinat...

Zhvilluan gara në autostradë dhe goditën për vdekje 3 persona, aktakuzë ndaj 2 të dyshuarve në Prizren

Prokuroria Themelore në Prizren, Departamenti i Krimeve të Rënda, ka ngritur aktakuzë kundër të pandehurve A.S., dhe I.H., të cilët gjenden në paraburgim për...

Rënie dramatike e vlerës së veturave elektrike

Para se ta bleni veturën e parë elektrike, shumë mendoni. Nuk ka asgjë të çuditshme për këtë – është një kalim kohe e shtrenjtë...

Sulmohet vetura e qytetarit serb në veri të Kosovës, brenda kishte fëmijë

Një qytetar nga veriu i Mitrovicës ka njoftuar se është sulmuar vetura e tij, për çka e ka akuzuar Milan Radoiçiqin. Dilje Radoviq me anë...

Vidhet një veturë e spitalit në Koçan, policia e ka gjetur pas pesë orësh

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se në orët e para të mëngjesit, respektivisht rreth orës 3:40 është raportuar se është vjedhur autoambulanca “Toyota”...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Shtime, tre anëtarë të një familje dërgohen në Emergjencë, dyshohet se u rrahën

Rreth orës 19:33, policia e stacionit në Shtime ka...

Biden: I dëgjoj protestat kundër luftës në Gazë

Presidenti Joe Biden tha në një fjalim në ceremoninë...

Besnik Berisha thotë se Enver Sekiraqa nuk është arratisur

Avokati Besnik Berisha ka thënë se nuk është e...

Zogaj: Askush nuk u dënua për masakrën e Burgut të Dubravës

25 vjet më parë, në Burgun e Dubravës ka...

Ekipet e ASK-së do të vazhdojnë regjistrimin e qytetarëve në 11 komuna

Qytetarët e 11 komunave do të mund t’i shfrytëzojnë...