“Emrin Kosovë ia kemi falë Serbisë, ne jemi Shqipëri”, thotë Shemi

Këngëtari Shemsi Krasniqi ka theksuar se është gjithmonë pro...

Dëshmitarët rrëfejnë për maltretimet e të burgosurve shqiptarë nga i akuzuari për krime lufte, Dragisha Millenkoviq

Në Gjykatën e Prishtinës, më 20.06.2024, është mbajtur seanca...

Vdes një 47-vjeçare në Prizren pas rënies në hapësirën e ashensorit

Një grua ka humbur jetën mbrëmjen e së enjtes...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Tag: një burrë

ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Një burrë nga Prishtina rrahu gruan e tij dhe u arratis

Policia ka bërë të ditur se një grua është rrahur nga burri i saj. Tutje, në raport thuhet se gruaja ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa...

Arrestohet një burrë në Fushë-Kosovë, e rrahu një grua

Një person është arrestuar mëngjesin e së premtes në Fushë Kosovë, pasi dyshohet se e ka rrahur një grua. Sipas policisë, viktima ka pranuar trajtim...

Fushë Kosovë, arrestohet një burrë për sulm seksual

Një burrë është arrestuar në Fushë Kosovë për sulm seksual. "Fushë Kosovë 19.12.2022 – 00:00. Lidhur me rastin, është arrestuar i dyshuari mashkull.", ka informuar...

Novobërdë, një burrë gjendet i vdekur në burgun e Pasjakut

Një burrë është gjetur i vdekur dje në dhomën e tij, në burgun e Pasjakut, në Novobërdë. Policia sot ka informuar se me vendim të...

Humb jetën burri nga Deçani, u rrëzua aksidentalisht

Një burrë nga fshati Carrabreg i Deçanit ka vdekur gjatë ditë së djeshme. Sipas familjarëve i ndjeri ishte rrëzuar aksidentalisht dhe nuk u ka shpëtuar...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Barcelona shpresonte ta shiste, por lojtari po largohet si i lirë

Barcelona ka të ngjarë të humbasë një tarifë transferimi...

“Emrin Kosovë ia kemi falë Serbisë, ne jemi Shqipëri”, thotë Shemi

Këngëtari Shemsi Krasniqi ka theksuar se është gjithmonë pro...

Dëshmitarët rrëfejnë për maltretimet e të burgosurve shqiptarë nga i akuzuari për krime lufte, Dragisha Millenkoviq

Në Gjykatën e Prishtinës, më 20.06.2024, është mbajtur seanca...

Mësoni sa hapa duhet patjetër t’i bëni në ditë për të hequr peshën trupore

Ecja është ndihmues esencial i heqjes së peshës, mbajtjes...

Vdes një 47-vjeçare në Prizren pas rënies në hapësirën e ashensorit

Një grua ka humbur jetën mbrëmjen e së enjtes...