Irani nis sulmin me dronë, reagon Netanyahu: Do të mbrohemi, Izraeli është i fortë

Izraeli ka lëshuar alarmin pasi nisjes së sulmit nga...

Kasolli kishte parashikuar fillimin e mundshëm të luftës Izrael-Iran

Analisti Afrim Kasolli, sot gjatë ditës kishte bërë një...

Israeli thotë se Irani i ka nisur ​​dronët drejt Izraelit, lajmi konfirmohet edhe nga SHBA

Irani ka nisur ​​dronët në drejtim të Izraelit, ka...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Tag: dënon

ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

LDK dënon ashpër plagosjen e dy të rinjve në Shtërpcë

Lidhja Demokratike e Kosovës e dënon ashpër plagosjen e dy të rinjve në Shtërpcë. Kështu ka thënë zëdhënësja e këtij subjekti politik, Sibel Halimi. “Ftojmë institucionet...

Molliqaj fajëson Kurtin e Vuçiqin për plagosjen e dy personave në Shtërpcë

Kryetari i Partisë Socialdemokrate (PSD), Dardan Molliqaj ka reaguar pas plagosjes së dy të rinjve në Shtërpcë. Molliqaj në një postim në rrjetin social “Facebook”,...

Shefi i EULEX-it dënon sulmin në Shtërpcë, e cilëson të pakuptimtë

Shefi i EULEX-it, Lars-Gunnar Wigemark, ka dënuar sulmin mbi dy të rinj serbë në Shtërpcë, sulm të cilin e cilësoi si të pakuptimtë. Ai tha...

​Specialja e dënon Mustafën me 26 vjet burgim

Trupi gjykues në Dhomat e Specializuara në Hagë, në krye me gjyqtaren Mappie Veldt Foglia ka shqiptuar aktgjykim fajësues ndaj ish pjesëtarit të Ushtrisë...

Ambasada e Italisë: Sulmet ndaj Policisë së Kosovës dhe EULEX-it s’kanë justifikime, i dënojmë ashpër

Në lidhje me zhvillimet e fundit në veriun e Kosovës dhe sulmet ndaj Policisë së Kosovës dhe atyre të EULEX-it, që kanë ndodhur në...

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve, në veri të Kosovës dhe ka kërkuar siguri për gazetarët. Në një njoftim për...

FIFA e dënon Serbinë, pasi harta e Kosovës me ngjyrat e flamurit serb u shfaq në zhveshtoret e tyre

Federata serbe e futbollit u gjobit me 20,000 franga zvicerane për shkak se në dhomat e zhveshjes u shfaq harta e Kosovës me ngjyrat...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Irani nis sulmin me dronë, reagon Netanyahu: Do të mbrohemi, Izraeli është i fortë

Izraeli ka lëshuar alarmin pasi nisjes së sulmit nga...

Kasolli kishte parashikuar fillimin e mundshëm të luftës Izrael-Iran

Analisti Afrim Kasolli, sot gjatë ditës kishte bërë një...

Israeli thotë se Irani i ka nisur ​​dronët drejt Izraelit, lajmi konfirmohet edhe nga SHBA

Irani ka nisur ​​dronët në drejtim të Izraelit, ka...

Lufta Izrael-Iran ka filluar zyrtarisht

TV Shtetëror izraelit KANN, njoftoi se Irani ka nisur...

Ndizen qirinj në Ferizaj për Eronën që u vra nga ish-bashkëshorti

Në organizimin e aktivisteve të shoqërisë civile nga Ferizaj...