Irani nis sulmin me dronë, reagon Netanyahu: Do të mbrohemi, Izraeli është i fortë

Izraeli ka lëshuar alarmin pasi nisjes së sulmit nga...

Kasolli kishte parashikuar fillimin e mundshëm të luftës Izrael-Iran

Analisti Afrim Kasolli, sot gjatë ditës kishte bërë një...

Israeli thotë se Irani i ka nisur ​​dronët drejt Izraelit, lajmi konfirmohet edhe nga SHBA

Irani ka nisur ​​dronët në drejtim të Izraelit, ka...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Po vjen telefoni Barbie

Extra AL PVC

Kompania HMD, e cila është përgjegjëse për telefonat Nokia, do të “ringjallë” telefonin e përdorur nga Barbie.

Nëse keni pyetur veten se kur markat do të ndalojnë përfundimisht përpjekjet për të fituar para në ekskluzivitetin e Barbie, përgjigja është se nuk do të jetë së shpejti.

HMD (ose Human Mobile Devices), e cila ka prodhuar telefona Nokia gjatë viteve të fundit, njoftoi gjatë MWC se ka bashkëpunuar me Mattel për të lançuar telefonin zyrtar Barbie Flip këtë verë. Sigurisht, do të jetë rozë, me një prekje “shkëlqimi”.

Sugjerohet që telefoni Barbie do të ofrojë veçori themelore. Do të jetë një telefon klasik, jo një smartphone, dhe HMD do ta tregtojë atë si një aksesor që synon “stilin, nostalgjinë dhe një detoksifikim dixhital shumë të nevojshëm”.

HMD nuk ka zbuluar më shumë detaje, si çmimi apo fotot aktuale të pajisjes, por kompania thotë se ka në plan të zbulojë Barbie Flip Phone në MWC, kështu që ka të ngjarë të shohim më shumë prej tij më vonë këtë javë.

Shumica e njerëzve mund të mos jenë ende gati të heqin dorë nga telefonat e tyre inteligjentë, por nëse jeni duke kërkuar për një djegës, ky është ndoshta një nga më të ëmbëltit që mund të merrni. /Telegrafi/

spot_img

Të fundit

Irani nis sulmin me dronë, reagon Netanyahu: Do të mbrohemi, Izraeli është i fortë

Izraeli ka lëshuar alarmin pasi nisjes së sulmit nga...

Kasolli kishte parashikuar fillimin e mundshëm të luftës Izrael-Iran

Analisti Afrim Kasolli, sot gjatë ditës kishte bërë një...

Israeli thotë se Irani i ka nisur ​​dronët drejt Izraelit, lajmi konfirmohet edhe nga SHBA

Irani ka nisur ​​dronët në drejtim të Izraelit, ka...

Lufta Izrael-Iran ka filluar zyrtarisht

TV Shtetëror izraelit KANN, njoftoi se Irani ka nisur...

Irani nis sulmin me dronë, reagon Netanyahu: Do të mbrohemi, Izraeli është i fortë

Izraeli ka lëshuar alarmin pasi nisjes së sulmit nga ana e Iranit. “Qytetarët izraelitë, në vitet e fundit, dhe aq më tepër në javët e...

Kasolli kishte parashikuar fillimin e mundshëm të luftës Izrael-Iran

Analisti Afrim Kasolli, sot gjatë ditës kishte bërë një analizë lidhur me mundësinë e shpërthimit të luftës ndërmjet Izraelit dhe grupit terrorist palestinez të...

Israeli thotë se Irani i ka nisur ​​dronët drejt Izraelit, lajmi konfirmohet edhe nga SHBA

Irani ka nisur ​​dronët në drejtim të Izraelit, ka thënë një zëdhënës i Forcave të Mbrojtjes të Izraelit, njofton CNN. Zëdhënësi i IDF, Daniel Hagari...