Të fundit:

Aksident i rëndë në Milot

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë...

Selmani: Agim Ademi bënte kalkulime ta rrëzonte FC Malishevën nga Superliga

Agron Selmani trajneri nga Ferizaj tregon se Agim Ademi...
ISP BroadcastISP Broadcast

Për një ambient sa më të bukur në oborrin tuaj, zgjedhja më e mirë është “Garden Ambienti”

ISP Broadcast

Një detaj i cili bie menjëherë në sy kur futesh brenda një shtëpie është pamja e cila mbizotëron në oborrin e asaj shtëpie.

Keni dëshirë që kopshti juaj të duket i zbukuruar, doni pastërti në oborrin tuaj dhe nuk dini se kë të kontaktoni.

Epo, zgjedhjen tuaj mund ta bëni në “Garden Ambienti”, aty ku mund të rregulloni kopshtin tuaj ashtu si ju dëshironi.

“Garden Ambienti” mund ta kontaktoni në këta dy numra: +383 49-727-989

+383 48-737-070.

Apo mund ta gjeni edhe përmes faqes në rrjetin social Instagram “garden.ambienti”.

/TV Arbëria

spot_img

Të fundit

Aksident i rëndë në Milot

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë...

Selmani: Agim Ademi bënte kalkulime ta rrëzonte FC Malishevën nga Superliga

Agron Selmani trajneri nga Ferizaj tregon se Agim Ademi...

Aksident i rëndë në Milot

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë në Milot. Nga pamjet të cilat ka siguruar TV Arbëria, shihet se njësitet relevante kanë dalur...

Selmani: Agim Ademi bënte kalkulime ta rrëzonte FC Malishevën nga Superliga

Agron Selmani trajneri nga Ferizaj tregon se Agim Ademi në Ferizaj bënte kalkulime ta rëzonte FC Malishevën nga Superliga. Ai tha se Agim Ademi kishte...

Gazetari i sportit Arlind Sadiku, thotë se ekipi i ‘FC Malishevës’ duhet të merret shembull për organizim të mirë

Gazetari i sportit, Arlind Sadiku, ishte i ftuar sot në emisionin 'Rock 'N' Roll Football', ku foli për ekipet futbollistike të Kosovës. I pyetur për...