Të fundit:

Qeveria mban mbledhje elektronike, ja vendimet që mori

Qeveria e Republikës së Kosovës ka mbajtur sot mbledhje...

Mbi 70 aksidente trafiku për dy ditë, 8 persona të vdekur që nga janari

Aksidenti me përfundim tragjik që ndodhi të hënën tek...

Express: Shqipëria ka gjithçka që një turist mund të dëshirojë për pushime

Vendi befasues ka gjithçka që një turist mund të...
ISP BroadcastISP Broadcast

Nuk po shkojnë mirë bisedimet me Chelsean, Mount ndërron agjentin

Extra AL PVC

Si duket, Mason Mount dëshiron që të vazhdojë të ardhmen e tij në “Stamford Bridge” me Chelsean.

Bisedimet për rinovim të kontratës nuk po shkojnë mirë mes Chelseat dhe Mason Mount, ku vazhdimisht ylli anglez po lidhet me një largim të mundshëm nga “Blutë”.

Tani, siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Mount tani e ka emëruar Neil Fewings si agjentin e tij të ri.

Marrëveshja ishte e përfunduar para disa vitesh, dhe Romano raporton se tani ka shumë pak gjasa që Mount të largohet këtë verë nga Chelsea.

Fewings tani do t’i ndihmojë Mount në bisedimet për rinovim të kontratës me Chelsean.

/TV Arbëria

spot_img

Të fundit

Pse njerëzit merren me thashetheme?

Pyetja që lind shpesh në mendjet e njerëzve është...

Po vjen telefoni Barbie

Kompania HMD, e cila është përgjegjëse për telefonat Nokia,...

Barcelona po shqyrton mundësinë për t’i bërë një ofertë yllit francez që i skadon kontrata në verë

Barcelona me shumë gjasa do të jetë në ‘gjueti’...

10 rregulla për fjalime që do të mbahen mend

Edhe në biznes, idetë e mira mund të formësojnë...

Pse njerëzit merren me thashetheme?

Pyetja që lind shpesh në mendjet e njerëzve është pse na pëlqejnë thashethemet e mbi të gjitha pse i bëjmë ato? Përgjigja më e shkurtër...

Po vjen telefoni Barbie

Kompania HMD, e cila është përgjegjëse për telefonat Nokia, do të “ringjallë” telefonin e përdorur nga Barbie. Nëse keni pyetur veten se kur markat do...

Barcelona po shqyrton mundësinë për t’i bërë një ofertë yllit francez që i skadon kontrata në verë

Barcelona me shumë gjasa do të jetë në ‘gjueti’ për lojtarët e lirë këtë verë në përpjekje për të ndërtuar ekipin e tyre pa...