Të fundit:

Përleshje mes pesë personave në Graçanicë

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Graçanicë ka...

Këto janë vendet ku sot do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike

KEDS ka njoftuar se si rezultat i punimeve në...

Specialja arreston komandant “Topin” – Haxhi Shalën

Gjykata Speciale ka ndërmarrë sot një operacion, i cili...
ISP BroadcastISP Broadcast

Modric u ka dhuruar bashkëlojtarëve të Kroacisë nga një Rolex, njëjtë bëri edhe te Real Madridi

ISP Broadcast

Luka Modric ka qenë lekomotiva e kombëtares kroate në Kupën e Botës që zhvillohet në Katar.

Kapiteni është një motivim shtesë edhe për bashkëlojtarët të cilët e respektojnë shumë brenda dhe jashtë fushës.

Bashkëpunëtori i tij, Simon Bastiansen ka zbuluar se Modric u ka bërë nga një dhuratë, orë Daytona Rolex ari i kuq shokëve te kombëtarja dhe atyre te skuadra e Real Madrid.

Një orë e tillë kushton 40 mijë euro.

Por nuk ishin vetëm shokët e tij që morën dhurata, ai i bleu ato për shoferët e autobusëve, mjekët, fizioterapistët dhe asistentët.

Totali që Modric shpenzoi për dhuratat ishte rreth 2 milionë euro.   /TV Arbëria

spot_img

Të fundit

Përleshje mes pesë personave në Graçanicë

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Graçanicë ka...

Këto janë vendet ku sot do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike

KEDS ka njoftuar se si rezultat i punimeve në...

Specialja arreston komandant “Topin” – Haxhi Shalën

Gjykata Speciale ka ndërmarrë sot një operacion, i cili...

14 vetura përfshihen në aksidentin në Fushë Kosovë

Zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha, ka dhënë detaje për...

Përleshje mes pesë personave në Graçanicë

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Graçanicë ka ndodhur një përleshje fizike në të cilën kanë qenë të përfshirë pesë persona të gjithë...

Këto janë vendet ku sot do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike

KEDS ka njoftuar se si rezultat i punimeve në projekte dhe punime të domosdoshme për siguri të sistemit energjetik, sot në disa vende do...

Specialja arreston komandant “Topin” – Haxhi Shalën

Gjykata Speciale ka ndërmarrë sot një operacion, i cili është duke u realizuar, ku tashmë kanë filluar bastisjet dhe është arrestuar komandant ‘Topi’, Haxhi...