Të fundit:

Aneksimi i veriut, të gjitha dëshmitë që u zbuluan për terroristët që sulmuan Policinë

Ministri i Brendshëm i Kosovës, Xhelal Sveçla, tha të...

Media për Radoiçiqin: Mjeshtër i jetës dhe i vdekjes në veri të Kosovës

Vila e Milan Radoiçiqit, e cila ditë më parë...

Zgjedhje të jashtëzakonshme në Serbi?

Zhvillimet e fundit në Kosovë, ngjarjet tragjike dhe dështimet...
ISP BroadcastISP Broadcast

Malisheva dhe Llapi ndahen në paqe

ISP Broadcast

Ka përfunduar pa fitues dhe pa gola dueli mes Malishevës dhe Llapit 0-0. 

Dy skuadrat në këtë ndeshje vinin nga humbjet dhe luanin shumë kujdesshëm, kryesisht në mesfushë.

Megjithatë përkundër që patën raste shënimi, një gjëje të tillë nuk ia arritën as vendasit e as mysafirët.

Kësisoj 45 minutat e para të ndeshjes u mbyllën ashtu siç filluan me rezultat të bardhë 0-0.

Edhe në pjesën e dytë dy ekipet patën raste të mira shënimi, por pa mundur të shënojnë gola.

Në fakt vendasit realizuan minutat e fundit të ndeshjes me Alban Shillovën, por që goli i tij u anulua për shkak pozitës jashtë loje.

Kësisoj në fund rezultati ishte baras 0-0 dhe dy ekipet u desh të kënaqen me nga një pikë.

Malisheva mbetet në vendin e tetë me 19 pikë, derisa Llapi një pozitë më lart me një pikë më shumë./TV Arbëria

spot_img

Të fundit

Aneksimi i veriut, të gjitha dëshmitë që u zbuluan për terroristët që sulmuan Policinë

Ministri i Brendshëm i Kosovës, Xhelal Sveçla, tha të...

Media për Radoiçiqin: Mjeshtër i jetës dhe i vdekjes në veri të Kosovës

Vila e Milan Radoiçiqit, e cila ditë më parë...

Zgjedhje të jashtëzakonshme në Serbi?

Zhvillimet e fundit në Kosovë, ngjarjet tragjike dhe dështimet...

Kurti sot mban takim me kryetarët e komunave

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti sot do të zhvillojë...

Aneksimi i veriut, të gjitha dëshmitë që u zbuluan për terroristët që sulmuan Policinë

Ministri i Brendshëm i Kosovës, Xhelal Sveçla, tha të dielën se kanë mbledhur prova që dëshmojnë se Serbia u përpoq ta aneksojë veriun e...

Media për Radoiçiqin: Mjeshtër i jetës dhe i vdekjes në veri të Kosovës

Vila e Milan Radoiçiqit, e cila ditë më parë është bastisur nga policia e Kosovës, ka hapur pyetjen për ligjshmërinë e pasurisë së ish-nënkryetarit...

Zgjedhje të jashtëzakonshme në Serbi?

Zhvillimet e fundit në Kosovë, ngjarjet tragjike dhe dështimet e Serbisë, kanë hapur debatin për zgjedhjet e përgjithshme. Po çfarë sjellin këto zgjedhje? Një varg...