Të fundit:

Aksident i rëndë në Milot

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë...

Selmani: Agim Ademi bënte kalkulime ta rrëzonte FC Malishevën nga Superliga

Agron Selmani trajneri nga Ferizaj tregon se Agim Ademi...
ISP BroadcastISP Broadcast

​Liga e Evropës vjen sot me dy ndeshjet e para gjysmëfinale

ISP Broadcast

E marta dhe e mërkura ishin të rezervuara për dy ndeshje spektakolare në Ligën e Kampionëve, të vlefshme për fazën gjysmëfinale të saj ku u ballafaquan Real Madridi me Manchester Cityn dhe Milanit me Interin.

Ndërsa sot, kompeticioni i dytë më i rëndësishëm për klube në Evropë, Liga e Evropës vjen me dy ndeshjet e para gjysmëfinale.

Roma Bayer Leverkusen dhe Juventus-Sevilla janë duelet që zhvillohen sonte me fillim nga ora 21:00 dhe synojnë të bëjnë hapin e parë drejt finales së madhe të këtij kompeticioni.

/TV Arbëria

spot_img

Të fundit

Aksident i rëndë në Milot

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë...

Selmani: Agim Ademi bënte kalkulime ta rrëzonte FC Malishevën nga Superliga

Agron Selmani trajneri nga Ferizaj tregon se Agim Ademi...

Aksident i rëndë në Milot

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë në Milot. Nga pamjet të cilat ka siguruar TV Arbëria, shihet se njësitet relevante kanë dalur...

Selmani: Agim Ademi bënte kalkulime ta rrëzonte FC Malishevën nga Superliga

Agron Selmani trajneri nga Ferizaj tregon se Agim Ademi në Ferizaj bënte kalkulime ta rëzonte FC Malishevën nga Superliga. Ai tha se Agim Ademi kishte...

Gazetari i sportit Arlind Sadiku, thotë se ekipi i ‘FC Malishevës’ duhet të merret shembull për organizim të mirë

Gazetari i sportit, Arlind Sadiku, ishte i ftuar sot në emisionin 'Rock 'N' Roll Football', ku foli për ekipet futbollistike të Kosovës. I pyetur për...