Irani nis sulmin me dronë, reagon Netanyahu: Do të mbrohemi, Izraeli është i fortë

Izraeli ka lëshuar alarmin pasi nisjes së sulmit nga...

Kasolli kishte parashikuar fillimin e mundshëm të luftës Izrael-Iran

Analisti Afrim Kasolli, sot gjatë ditës kishte bërë një...

Israeli thotë se Irani i ka nisur ​​dronët drejt Izraelit, lajmi konfirmohet edhe nga SHBA

Irani ka nisur ​​dronët në drejtim të Izraelit, ka...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

FSHF-ja i uron mirëseardhje Arbër Hoxhës

Extra AL PVC

Kombëtarja e Shqipërisë zhvilloi sot (e hënë) seancën e parë stërvitore në kuadër të përgatitjeve për dy ndeshjet miqësore që kuqezinjtë do t’i zhvillojnë gjatë këtij muaji.

Të besuarit e Sylvinhos do të luajnë dy miqësore luksi ndaj Kilit (22 mars) dhe Suedisë (25 mars) para fillimit të Euro 2024 që do të mbahet gjatë verës në Gjermani.

Risi në listën e 26 futbollistëve të ftuar nga përzgjedhësi Sylvinho në këtë grumbullim ishte Arbër Hoxha.

Hoxha i cili këtë sezon po luan tek Dinamo Zagrebi duke startuar pothuajse në të gjitha ndeshjet, ka gjetur golin në pesë raste si dhe ka kontribuar me një asistim.

Kjo ishte hera e parë që Arbër Hoxha merr ftesën nga Shqipëria dhe për këtë faqja zyrtare e FSHF-së ka bërë një postim duke i uruar mirëseardhje sulmuesit shqiptar.

Mirë se erdhe Arbër Hoxha”, thuhej në postimin e FSHF-së në Facebook të cilin e shoqëruan me disa fotografi nga ndeshja e sotme.

Kjo do të jetë një mundësi e mirë për Hoxhën që të dëshmojë kualitetin e tij në sy të Sylvinhos dhe pse jo të marrë ftesën për Kampionatin Evropian.”/Telegrafi/

spot_img

Të fundit

Irani nis sulmin me dronë, reagon Netanyahu: Do të mbrohemi, Izraeli është i fortë

Izraeli ka lëshuar alarmin pasi nisjes së sulmit nga...

Kasolli kishte parashikuar fillimin e mundshëm të luftës Izrael-Iran

Analisti Afrim Kasolli, sot gjatë ditës kishte bërë një...

Israeli thotë se Irani i ka nisur ​​dronët drejt Izraelit, lajmi konfirmohet edhe nga SHBA

Irani ka nisur ​​dronët në drejtim të Izraelit, ka...

Lufta Izrael-Iran ka filluar zyrtarisht

TV Shtetëror izraelit KANN, njoftoi se Irani ka nisur...

Irani nis sulmin me dronë, reagon Netanyahu: Do të mbrohemi, Izraeli është i fortë

Izraeli ka lëshuar alarmin pasi nisjes së sulmit nga ana e Iranit. “Qytetarët izraelitë, në vitet e fundit, dhe aq më tepër në javët e...

Kasolli kishte parashikuar fillimin e mundshëm të luftës Izrael-Iran

Analisti Afrim Kasolli, sot gjatë ditës kishte bërë një analizë lidhur me mundësinë e shpërthimit të luftës ndërmjet Izraelit dhe grupit terrorist palestinez të...

Israeli thotë se Irani i ka nisur ​​dronët drejt Izraelit, lajmi konfirmohet edhe nga SHBA

Irani ka nisur ​​dronët në drejtim të Izraelit, ka thënë një zëdhënës i Forcave të Mbrojtjes të Izraelit, njofton CNN. Zëdhënësi i IDF, Daniel Hagari...