Të fundit:

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...
ISP BroadcastISP Broadcast

Fatmir Spahiu: Rrnoftë Kosova, kemi bo shtetin, policinë dhe ushtrinë!

ISP Broadcast

Aktori i njohur shqiptar, Fatmir Spahiu, i njohur si ‘Bufi’ ka bërë një reagim në llogarinë e tij në Facebook, raporton TV Arbëria.

Përmes statusit ai tha se shqiptarët e Kosovës dëshirojnë të jetojnë dinjitetshëm.

“E kemi shiju lirinë, kemi bo shtetin, kemi bo policinë dhe ushtrinë. Kemi vetëdije shtetërore, kemi miq, pra jemi këtu për me mbete gjithmonë. Rrnoftë Kosova”, shkroi ndër të tjerash.

Postimi i plotë pa ndërhyrje:

Miremengjes miq, Paqja eshte alternativa e vetme, ska opcion tjeter. Familjet Shqiptare dhe te tjeret ne Kosove, kane vetem nje aspirate, me rrnu qete dhe dinjiteteshem kete jete. Por nese dikush mendon, qe kosovaret jane ata qe ishin ne te 90tat, atyre qe ju patet mare edhe ajrin, ata qe kishin humbe shpresen dhe besimin, ata qe keni mujte me i ngarku neper trena, gaboheni rand. E kemi shiju lirine, kemi bo shtetin, kemi bo policine dhe ushtrine. Kemi vetedije shteterore, kemi miq, pra jemi ketu per me mbete gjithmone.Rrnofte Kosova🙂

spot_img

Të fundit

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha...

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Lille është duke fituar 1-0 ndaj  Le Havre në...

Kurti, emisarit Sarrazin: Serbia duhet të sanksionohet e ndëshkohet ndërkombëtarisht

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i Parë, Besnik Bislimi, priti në takim Përfaqësuesin e Posaçëm të Gjermanisë për Ballkanin Perëndimor, Manuel Sarrazin,...

Prezantohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të vendit ku terroristët serbë u përgatitën për sulmin në Banjskë. Ai gjithashtu ka prezantuar edhe momentin...

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje para sulmit të 24 shtatorit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha së bashku me ministrin e Brendshëm, Xhelal Sveçla kanë prezantuar prova të reja të grupit...