Të fundit:

Ramiz Alija në takimin e vitit 1991 me Ibrahim Rugovën: Jemi një popull dhe një komb

Në vitin 1991 presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova, ishte...

​Arrestohet një person për shkaktim të rrezikut të përgjitshëm kishte 225 gjoba

Në rrjetet sociale gjatë ditës së djeshme, ka qarkulluar...

Vodhi para, arrestohet një person në Podujevë

Sot nga zyrtarët policor të stacionit të Podujevës, është...
ISP BroadcastISP Broadcast

​Dy ndeshje fantastike sot në Ligën e Kampionëve

ISP Broadcast

Liga e Kampionëve do të vazhdojë sot me ndeshjet e radhës së raundit 1/16, pas atyre katër sfida shumë të forta të zhvilluara javën e kaluar.

Dita e sotme sjellë dy përballje jashtëzakonisht interesante, por që vëmendja kryesore do të jetë në stadiumin “Anfield Road”, aty ku ballafaqohen dy gjigantët e futbollit evropian, Liverpooli dhe Real Madridi, përcjell TV Arbëria

Dy skuadrat do të ballafaqohen nga ora 21:00, derisa të dy trajnerët, si Ancelotti ashtu edhe Klopp në konferencë për media kanë folur me respekt maksimal për njëri-tjetrin duke vlerësuar lartë kualitete e skuadrave kundërshtare.

Ndeshja tjetër, është ajo ndërmjet skuadrës gjermane Eintracht Frankfurt dhe asaj italiane Napoli që po ashtu starton nga ora 21:00.

Napoli që po kalon nëpër një formë fantastike dhe është duke ecur sigurt drejt titullit kampion në Itali dhe do të kërkojë rezultat pozitiv në ndeshjen e parë në udhëtim.

/TV Arbëria

spot_img

Të fundit

Ramiz Alija në takimin e vitit 1991 me Ibrahim Rugovën: Jemi një popull dhe një komb

Në vitin 1991 presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova, ishte...

​Arrestohet një person për shkaktim të rrezikut të përgjitshëm kishte 225 gjoba

Në rrjetet sociale gjatë ditës së djeshme, ka qarkulluar...

Sondazhi i ri mes republikanëve në SHBA: Trump thellon epërsinë kundër DeSantis

Një aktakuzë e mundshme nuk është e mirë për...

Vodhi para, arrestohet një person në Podujevë

Sot nga zyrtarët policor të stacionit të Podujevës, është...

Ramiz Alija në takimin e vitit 1991 me Ibrahim Rugovën: Jemi një popull dhe një komb

Në vitin 1991 presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova, ishte takuar në Tiranë me presidentin e Shqipërisë në atë kohë Ramiz Alinë. Në një video të...

​Arrestohet një person për shkaktim të rrezikut të përgjitshëm kishte 225 gjoba

Në rrjetet sociale gjatë ditës së djeshme, ka qarkulluar një video-incizim në të cilën vërehet, se si në magjistralen Prishtinë -Podujevë , në kryqëzimin...

Sondazhi i ri mes republikanëve në SHBA: Trump thellon epërsinë kundër DeSantis

Një aktakuzë e mundshme nuk është e mirë për shumicën e politikanëve – por Donald Trump nuk është si shumica e politikanëve. Ish-presidenti, 76 vjeç,...