Të fundit:

Haziri për qeverisjen e VV-së në Gjilan: Mirësevini në Komunën e Skandaleve

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, vazhdon me kritika ndaj...

“Të kemi rrëzu prej provimit”, “Je sharlatan”, shpërthen zënka mes Ramabajës e Zekës

Dy analistët e rregullt televiziv kanë pasur një duel...

Situata në veri mund të përkeqësohet, thotë shefi i EULEX-it

Çështja e sigurisë në veriun e Kosovës po përmendet...
ISP BroadcastISP Broadcast

Debat i ashpër: A e njeh 17 shkurtin? – Po bën pyetje banale!

Extra AL PVC

Debat i ashpër po zhvillohet në emisionin “Politiko” ku gazetari Rid Berisha ka vijuar me disa pyetje ndaj panelistëve tjerë.

“Kush ka rënë prej Policisë me 25 korrik 2011. Çka ka ndodh në dy pikat kufitare në Jarinë dhe Bërnjak”, ka pyetur pareshtur disa herë Berisha.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Krenar Shalës duke ia marr si me shaka këto pyetje

“le bre se gjëegjëzë është tu bë”, është shprehur Shala.

Berisha menjëherë i është kundërpërgjigjur Shalës duke e pyetur se “gjëegjëzë të duket rënia e Enver Zyberit?”

Berisha nuk ndalët së pyeturi duke vazhduar me pyetje

“Fatime, a e njeh 17 shkurtin e 2008’es ti”

Në anën tjetër, komentatorja politike Fatime Hajdari nuk ka dashur t’i përgjigjet Berishës, duke quajtur pyetje provokuese.

“Këto pyetje janë banale, ne nuk kemi nevojë me ra këtë nivel për me diskutuar më”, ka thënë ajo.

spot_img

Të fundit

Haziri për qeverisjen e VV-së në Gjilan: Mirësevini në Komunën e Skandaleve

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, vazhdon me kritika ndaj...

“Të kemi rrëzu prej provimit”, “Je sharlatan”, shpërthen zënka mes Ramabajës e Zekës

Dy analistët e rregullt televiziv kanë pasur një duel...

Situata në veri mund të përkeqësohet, thotë shefi i EULEX-it

Çështja e sigurisë në veriun e Kosovës po përmendet...

Hoxha deputetëve të PDK-së: Pse merreni me Kurtin kur s’keni kapacitet në vendimet e tij

Analisti politik, Ylli Hoxha, iu drejtua deputetëve të Partisë...

Haziri për qeverisjen e VV-së në Gjilan: Mirësevini në Komunën e Skandaleve

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, vazhdon me kritika ndaj qeverisjes komunale në Gjilan nga Lëvizja Vetëvendosje. Ai thotë se për tri vjet qeverisje nga ana...

“Të kemi rrëzu prej provimit”, “Je sharlatan”, shpërthen zënka mes Ramabajës e Zekës

Dy analistët e rregullt televiziv kanë pasur një duel sot paradite. Zënka e tyre ka pasur të bëjë me përgatitjen akademike. Ndonëse zënkë simpatike, kjo...

Situata në veri mund të përkeqësohet, thotë shefi i EULEX-it

Çështja e sigurisë në veriun e Kosovës po përmendet gjithmonë e më shpesh pas sulmit të armatosur në Banjskë, dhe mes paralajmërimeve të autoriteteve...