Policia jep detaje për plagosjen në Pejë, të dyshuarit në kërkim

Tre persona janë plagosur me armë zjarri në Pejë,...

Tre personat e plagosur në Pejë nisen për QKUK, njëri në gjendje të rëndë

Tre persona (familjarë mes vete), janë plagosur nga arma...

Plagosje e trefishtë në Pejë, pamje të rënda nga gjuajtja me armë e palëve në konflikt

Tre persona janë plagosur sot në Pejë, derisa i...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Brazili pa telashe në çerekfinale, atje e pret Kroacia

Extra AL PVC

Koreja e Jugut nuk ishte aspak kundërshtar i denjë për t’ia bërë mohuar Brazilit kalimin në çerekfinale të Kupës së Botës e cila po zhvillohet në Katar.

Superioriteti i Brazilit i tregua që nga fillimi i ndeshjes pasi realizuan katër gola brenda 36 minutave duke i treguar kundërshtarit se ndeshja po mbyllej shumë më shpejtë se sa pritej.

Vinicius Jr, Neymar, Richarlison dhe Lucas Paqueta shënuan golat për Brazilin, ndërsa Koreja e Jugut u ngushëllua me vetëm një gol të realizuar në minutën e 76’ nga Hwang Ui-Jo.

Fitorja e Brazilit nënkupton që do të shohim një tjetër ndeshje të zjarrtë në çerekfinale ku do të ballafaqohen Brazili me Kroacinë.

spot_img

Të fundit

Policia jep detaje për plagosjen në Pejë, të dyshuarit në kërkim

Tre persona janë plagosur me armë zjarri në Pejë,...

Tre personat e plagosur në Pejë nisen për QKUK, njëri në gjendje të rëndë

Tre persona (familjarë mes vete), janë plagosur nga arma...

Plagosje e trefishtë në Pejë, pamje të rënda nga gjuajtja me armë e palëve në konflikt

Tre persona janë plagosur sot në Pejë, derisa i...

Plagosen dy persona në Prizren, policia jep detaje

Një person është plagosur me armë zjarri në fshatin...

Policia jep detaje për plagosjen në Pejë, të dyshuarit në kërkim

Tre persona janë plagosur me armë zjarri në Pejë, dy prej tyre janë në gjendje të rëndë dhe janë nisur për në QKUK, raporton...

Tre personat e plagosur në Pejë nisen për QKUK, njëri në gjendje të rëndë

Tre persona (familjarë mes vete), janë plagosur nga arma e zjarrit sonte në Pejë. Personi i dyshuar ndodhet në kërkim, teksa të plagosurit pas...

Plagosje e trefishtë në Pejë, pamje të rënda nga gjuajtja me armë e palëve në konflikt

Tre persona janë plagosur sot në Pejë, derisa i dyshuari për rastin është në kërkim. Të plagosurit janë duke marrë trajtim mjekësor, ndërsa janë publikuar...