Të fundit:

Ramiz Alija në takimin e vitit 1991 me Ibrahim Rugovën: Jemi një popull dhe një komb

Në vitin 1991 presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova, ishte...

​Arrestohet një person për shkaktim të rrezikut të përgjitshëm kishte 225 gjoba

Në rrjetet sociale gjatë ditës së djeshme, ka qarkulluar...

Vodhi para, arrestohet një person në Podujevë

Sot nga zyrtarët policor të stacionit të Podujevës, është...
ISP BroadcastISP Broadcast

Ancelotti ia lë Realit të vendosë për të ardhmen e tij

ISP Broadcast

Në konferencën e sotme për media para “El Clasicos” së dielës me Barcelonën, trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti u pyet rreth të ardhmes së tij te kampioni evropian.

Tash e disa kohë spekulimet nuk ndalen për Ancelottin, ku vazhdimisht sugjerojnë se trajneri italian do të largohet në fund të këtij sezoni nga Reali.

Por, si duket këto spekulime nuk janë aspak të vërteta, pasi që Ancelotti tha se nëse do të kishte mundësi do të qëndronte tërë jetën si trajner i Realit.

“Klubi duhet të vendosë. Unë do të dëshiroja shumë që të qëndrojë te Real Madridi për gjithë jetën time, por është e pamundur. Dua që të vazhdojë këtu”, tha Ancelotti.

“Nëse dëshirojnë që unë të qëndrojë tre muaj, do t’i shijoj tre muaj. Nëse dëshirojnë tre vite, do t’i shijoj tre vite”, tha më tej Ancelotti.

Kontrata aktuale e Carlo Ancelottit me Real Madridin skadon më 30 qershor të vitit 2024.

/TV Arbëria

spot_img

Të fundit

Ramiz Alija në takimin e vitit 1991 me Ibrahim Rugovën: Jemi një popull dhe një komb

Në vitin 1991 presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova, ishte...

​Arrestohet një person për shkaktim të rrezikut të përgjitshëm kishte 225 gjoba

Në rrjetet sociale gjatë ditës së djeshme, ka qarkulluar...

Sondazhi i ri mes republikanëve në SHBA: Trump thellon epërsinë kundër DeSantis

Një aktakuzë e mundshme nuk është e mirë për...

Vodhi para, arrestohet një person në Podujevë

Sot nga zyrtarët policor të stacionit të Podujevës, është...

Ramiz Alija në takimin e vitit 1991 me Ibrahim Rugovën: Jemi një popull dhe një komb

Në vitin 1991 presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova, ishte takuar në Tiranë me presidentin e Shqipërisë në atë kohë Ramiz Alinë. Në një video të...

​Arrestohet një person për shkaktim të rrezikut të përgjitshëm kishte 225 gjoba

Në rrjetet sociale gjatë ditës së djeshme, ka qarkulluar një video-incizim në të cilën vërehet, se si në magjistralen Prishtinë -Podujevë , në kryqëzimin...

Sondazhi i ri mes republikanëve në SHBA: Trump thellon epërsinë kundër DeSantis

Një aktakuzë e mundshme nuk është e mirë për shumicën e politikanëve – por Donald Trump nuk është si shumica e politikanëve. Ish-presidenti, 76 vjeç,...