Nga arratisja e Faton Hajrizit e deri tek vrasja e tij, krejt çka dihet deri më tani

Krejt ngjarja filloi me arratisjen e Faton Hajrizit nga...

Bislimi tregon se në Bruksel kanë dërguar 7 faqe me komente për planin e zbatimit, ka kritika për Lajçakun

Kryenegociatori i Kosovës në dialogun e Brukselit, Besnik Bislimi,...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kuriozitete

Gjenden në Romë mbetjet e pallatit antik papal

Mbetjet e atij që duket të jetë një pallat mesjetar ku papët jetonin përpara se ta bënin Vatikanin shtëpinë e tyre, janë gjetur në...

Aloe Vera për lëkurë më të shëndetshme

Aloe Vera njihet tashmë për vlerat e saj për shëndetin e organizmit. Tek vetitë e saj përfshihen dhe përmirësimi dhe parandalimi i problemeve me...

Ilaç i ri premtues për uljen e kolestereolit

Një ilaç i ri – i quajtur acid bempedoic – mund të ofrojë një tjetër armë në luftën kundër kolesterolit të keq. Një studim ndërkombëtar...

Shmangni tri sëmundje duke ngrënë vakte të rregullta ushqimore

Mënyra e të ngrënit, planifikimi, koha dhe frekuenca e vakteve janë elementë të pandashëm të një stili jetese të shëndetshme. Një stil i tillë në...

Veç diçka ju bën më të lumtur se dashuria

Të shohësh vende të reja, të njohësh kulturën dhe mënyrën e jetesës së njerëzve të tjerë ndihmon për të hapur më shumë mendjen dhe...

9 raste kur nuk duhet të pini ujë

Janë të paktë ata që shkojnë në palestër ose hanë darkë pa pirë ujë. Megjithatë, konsumimi i tepërt i ujit mund të çojë në...

Farat e lirit ndihmojnë edhe kundër kancerit

Përdorimi i rekomanduar i farave të lirit është një deri në dy lugë në ditë. Farat e lirit mund të shtohen shembull në jogurt,...

5 destinacionet ku ndalohen turistet femra

Destinacionet e mëposhtme janë të gjitha të famshme, por jo vetëm për peizazhet e tyre spektakolare, por edhe sepse ndalojnë turistet femra. Nga besimet...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
Extra AL PVC

Mos i humbisni:

Nga arratisja e Faton Hajrizit e deri tek vrasja e tij, krejt çka dihet deri më tani

Krejt ngjarja filloi me arratisjen e Faton Hajrizit nga...

Plagosjet e vrasjet aksidentale nga policët, kërkohet zgjatja e shkollimit dhe trajnim i vazhdueshëm i tyre

Në fillim të kësaj jave një zyrtar policor, plagosi...

Ledri ‘ngacmon’ Alben, e pyet çka je në horoskop

Alba Vukaj ka filluar rrugëtimin si moderatore. Ndër mysafirët e...

Bislimi tregon se në Bruksel kanë dërguar 7 faqe me komente për planin e zbatimit, ka kritika për Lajçakun

Kryenegociatori i Kosovës në dialogun e Brukselit, Besnik Bislimi,...

Tomë Gashi për rastin e Faton Hajrizit: Kriminelit nuk i jepet hapësirë mediale në asnjë vend të botës

Avokati Tomë Gashi ka reaguar pas vrasjes së Faton...
spot_img