Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Tag: thirrje

ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Haradinaj bën thirrje për stabilitet mes Kosovës e Serbisë: Historia nuk kthehet mbrapsht

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, tha se interesi i shqiptarëve e serbëve është që të jetojnë në paqe, për çka tha se është paguar...

Haradinaj i bën thirrje NATO-s për heqjen sa më parë të barrikadave në veri

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se serbët lokalë dhe udhëheqësit e tyre politikë, duhet ta kuptojnë se barrikadat më së shumti u...

Borell i bën thirrje Kosovës dhe Serbisë të ulin tensionet e fundit

Bashkimi Evropian i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë që të de-përshkallëzojnë tensionet e fundit, të ndalojnë konfliktet dhe t’i kthehen dialogut. “Bashkimi Evropian i kërkon...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...

Situata aktuale në vend, Bislimi takohet me emisarin e Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog...

Mbrojtësi kryesor i Real Madridit mund të tundohet nga oferta e majme arabe, Benzema e do në skuadër

Antonio Rudiger ndihet për mrekulli te “Los Blancos”, ku...