Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Tag: Granit Xhaka

ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Xhaka me Leverkusenin në festë, ja reagimi i babait të tij

Bayer Leverkusen e ka mbyllur me trofe një sezon fantastik. Ekipi gjerman e ka fituar edhe trofeun e dytë këtë edicion. “Farmaceutikët” triumfuan në finale...

Xhaka në ekipin ideal të vitit në Gjermani

Granit Xhaka e bëri një rikthim sensacional në Bundesligë. Pasi kishte shkëlqyer me Borussia Monchengladbachun vite më parë, ylli kosovar e bëri të njëjtën gjë...

Xhaka mendon së Nketiah do ta zëvendësojë Gabriel Jesusin

Granit Xhaka ka folur për kohën sa do të jetë Gabriel Jesus jashtë fushave pas lëndimit dhe mendon që Eddie Nketiah do ta zëvendësojë...

Arbana Xharra publikon një moment të Iojës mes Zvicrës dhe Serbisë: Xhaka pak ka ba, çka ka mujt me ba…!

Ndeshja mes Zvicrës dhe Serbisë po vazhdon ende të komentohet nga opinioni ngjarjet që ndodhën në atë ndeshje, raporton TV Arbëria. Në lidhje me këtë...

Pacolli: Nëse FIFA e dënon Xhakën, atë gjobë e paguaj unë

Biznesmeni nga Kosova Behgjet Pacolli është shprehur i gatshëm që ta paguajë gjobën për Granit Xhakën nëse kjo vjen nga FIFA- për shkak se...

Rama për Xhakën e Shaqirin: Po përdoren si “mish për top” për lojë luftërash ballkanike

Për paraqitjet e Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit po vazhdon të flitet e komentohet gjithandej në vendet ballkanike dhe më gjerë pas fitores së...

​Mediumi zviceran: Rrnoftë Granit Xhaka

Granit Xhaka ishte edhe njëherë në qendër të vëmendjes në Kampionatin Botëror pasi ishte njëri nga më meritorët në radhët e Kombëtares së Zvicrës...

Veshi fanellën “Jashari”, ish-futbollisti zviceran: Nëse ka pasoja nga FIFA, atëherë Xhaka është budalla

Pas fundit të ndeshjes ndaj Serbisë, Granit Xhaka, vendosi që ta veshte fanellën me emrin Jashari, raporton TV Arbëria. Mesfushori shqiptar në fund të ndeshjes...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...

Situata aktuale në vend, Bislimi takohet me emisarin e Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog...

Mbrojtësi kryesor i Real Madridit mund të tundohet nga oferta e majme arabe, Benzema e do në skuadër

Antonio Rudiger ndihet për mrekulli te “Los Blancos”, ku...