Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Tag: Bora

ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

19 viktima nga moti në SHBA, Krishtlindjet më të ftohta në 80 vite

Moti i keq ka shkaktuar 19 viktima deri tani në shtete e bashkuara të Amerikës. Katër persona kanë humbur jetën gjatë një përplasje të rreth...

Stuhi dëbore vdekjeprurëse në SHBA, të paktën tre viktima, mes tyre një 8-vjeçar

Të paktën tre persona kanë humbur jetë pasi një stuhi e fuqishme dëbore pushtoi pjesën lindore të SHBA-ve, duke shkaktuar tornado nëpër qytetet të...

Reshje dëbore në veri të Shqipërisë, ARRSH: Qarkullimi pa probleme

Autoriteti Rrugor Shqiptar informoi sot se gjatë natës dhe në orët e para të mëngjesit ka pasur reshje shiu dhe dëbore në veri të...

Bora anulon 9000 fluturime në SHBA, qindra rrugë të bllokuara

Një stuhi e fuqishme e shoqëruar me reshje të mëdha bore dhe temperatura ekstreme ka përfshirë disa shtete në SHBA dhe Kanada, duke shkaktuar...

Bije bora e parë në Prishtinë

Kryeqyteti i Kosovës këtë pasdite ka nis të mbulohet me borën e parë për këtë vit. Ndërkohë, ka disa javë që bora ka rënë në...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...

Situata aktuale në vend, Bislimi takohet me emisarin e Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog...

Mbrojtësi kryesor i Real Madridit mund të tundohet nga oferta e majme arabe, Benzema e do në skuadër

Antonio Rudiger ndihet për mrekulli te “Los Blancos”, ku...