Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Tag: Avdullah Hoti

ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Hoti-Kurtit: Kur Kosova koordinohet me aleatët anëtarësohet, nuk kushtëzohet

Ish-kryeministri, Avdullah Hoti, ka reaguar pas zhvillimeve të fundit dhe qëndrimit të kryeministrit Albin Kurti se nuk e pranon kushtëzimin për themelimin e Asociacionit...

Avdullah Hoti tallet fortë me Kurtin: Po promovoni projekte të “regjimit të vjetër”

Avdullah Hoti deputet i Lidhjes Demokratike të Kosovës është tallur fortë me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti. E shkak për këtë është bërë një vizitë...

Hoti: Osmani e Kurti janë vetëm hipokritë e mashtrues

Deputeti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar rreth marrëveshjeve të Kosovës me SHBA-të, duke thënë se këto marrëveshje nuk janë...

Hoti e kritikon Kurtin për ndryshimin e fjalëve: Dikur më gjuaje me e sprej e me gaz lotsjellës

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, tha se kryeministrit Albin Kurti ia ka ndryshuar fjalët. Hoti, i ka përmendur Kurtit kur e...

Hoti: Komisioni për Buxhet miratoi Projektligjin për tërheqjen e mjeteve nga Trusti

Deputeti i LDK-së Avdullah Hoti ka bërë të ditur se Komisioni për Buxhet e miratoi sot Projektligjin për tërheqjen e mjeteve nga Trusti Pensional,...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...

Situata aktuale në vend, Bislimi takohet me emisarin e Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog...

Mbrojtësi kryesor i Real Madridit mund të tundohet nga oferta e majme arabe, Benzema e do në skuadër

Antonio Rudiger ndihet për mrekulli te “Los Blancos”, ku...