Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Sport

Formacionet zyrtare të Chelseat dhe Southampton

Sot me fillim nga ora 16:00 stadiumi "Stamford Bridge" do të jetë nikoqir i përballjes mes Chelseat dhe Southamptonit, ndeshje kjo e vlefshme për...

Zinchenko shënon gol të bukur, barazon Arsenali (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i katërt në stadiumin "Villa Park" në përballjen tejet interesante mes Aston Villas dhe Arsenalit. Skuadra e Arsenalit ka arritur ta...

Formacionet zyrtare të Bayernit dhe Borussia Monchengladbachut

Sot me fillim nga ora 15:30 stadiumi "Borussia-Park" do të jetë nikoqirë i ndeshjes tejet interesante mes Borussia Monchengladbachut dhe Bayern Munichut, e vlefshme...

U gjet i vdekur pas 12 ditësh nën rrënoja – Christian Atsu la pas vetës gruan dhe tre fëmijë

Christian Atsu ka ndërruar jetë në moshën 31-vjeçare, kanë konfirmuar të dy agjentët dhe menaxheri i tij. Ish- futbollisti i Premier League, i cili luajti...

Marcelo përshëndetet me futbollin grek

Aventurës së Marcelos në Greqi po i vjen fundi. Ish-ylli i Real Madridit, Marcelo dhe skuadra e tanishme e tij, Olympiacos pritet që t'i ndajnë...

Përfundon pjesa e parë mes Aston Villas dhe Arsenalit

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen tejet interesante mes Aston Villas dhe Arsenalit, ku nikoqirët hyjnë në pushim në epërsi prej një goli. Pas...

I gozhduar nga tifozët e Chelseat, por pak kush e di se çfarë i ka ndodhur Cucurellas

Marc Cucurella po kritikohet ashpër për paraqitjet e tij në Chelsea, por nuk është gjithçka brenda fushës, pasi ka probleme më të mëdha edhe...

Coutinho shënon, probleme për Arsenalin (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i tretë në stadiumin "Villa Park" në ndeshjen mes Aston Villas dhe Arsenalit. Skuadra e Aston Villas ka arritur të kalojë...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe
Extra AL PVC

Mos i humbisni:

Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...

Situata aktuale në vend, Bislimi takohet me emisarin e Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog...

Mbrojtësi kryesor i Real Madridit mund të tundohet nga oferta e majme arabe, Benzema e do në skuadër

Antonio Rudiger ndihet për mrekulli te “Los Blancos”, ku...
spot_img