Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Ambasadori serb në Tiranë: Qëndrimi ynë ndaj Kosovës është diametralisht i kundërt me atë ndaj Shqipërisë

Sllobodan Vukçeviq, ambasadori i Serbisë në Tiranë, ka thënë...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Zbulohet arsyeja kryesore se përse Britney Spears i dha fund lidhjes me Paul Soliz

Extra AL PVC

Ylli i muzikës pop, 42 vjeçe, ndau dhe më pas fshiu një postim në Instagram të dielën mbrëma, në të cilin ajo deklaroi veten si ‘beqare’ – dy muaj pasi u fotografua me Soliz.

Tani, burimet pretendojnë se ajo i ka dhënë fund kësaj marrëdhënie për shkak të fëmijëve, djemve: Sean Preston, 18 vjeç dhe Jayden, 17.

Britney Spears

“Ajo zgjodhi fëmijët dhe mirëqenien e saj mbi Paulin”, tha një burim për DailyMail.com.

“Ata nuk u morën vesh dhe, në fakt, ai nuk e trajtoi atë ashtu siç e meriton të trajtohet”.

Paul Soliz

“Nuk ishte gjë tjetër veçse një rikthim dhe ajo e kupton këtë. Por ajo ka sërish kontakte me fëmijët e saj dhe kjo është më e rëndësishmja për të”, raportohet më tej.

Më përpara, ajo ka qenë në një romancë dashurie me trajnerin e fitnesit, Sam Asghari.

Britney me dy djemtë e saj

Britney viteve të fundit ka bërë një jetë të ç’rregullt dhe me probleme për shkak të së kaluarës së errët.

Britney me Paul
spot_img

Të fundit

Anulimi i konkursit për gradimin e policëve, Sveçla: Nuk pati keqpërdorime, vetëm disa lëshime

Policia e Kosovës njoftoi ditë më parë se ka...

Biden premton masa mbrojtëse për imigrantët, Trump dëbime masive

Kandidatët presidencialë në Shtetet e Bashkuara Joe Biden dhe...

Veliaj takohet me kampionët olimpikë: Krenarë për punën dhe mesazhin që po i japin rinisë shqiptare

Kreu i Tiranës, Erion Veliaj është takuar me kampionët...

Anulimi i konkursit për gradimin e policëve, Sveçla: Nuk pati keqpërdorime, vetëm disa lëshime

Policia e Kosovës njoftoi ditë më parë se ka marrë vendim për anulimin e konkursit për gradim në gradën rreshter, të shpallur më 12...

Biden premton masa mbrojtëse për imigrantët, Trump dëbime masive

Kandidatët presidencialë në Shtetet e Bashkuara Joe Biden dhe Donald Trump kanë pikëpamje të ndryshme mbi çështjen e imigracionit. Dallimet e tyre mbi këtë...

Lojtarët e Spanjës po kërkojnë ‘hakmarrje’ ndaj yllit anglez për sjelljen e tij arrogante që shkaktoi përleshje masive

Një kontigjent i lojtarëve të Spanjës nuk e kanë harruar sjelljen e njërit prej yjeve të Anglisë në një ndeshje të mëparshme ndaj tyre. ‘Tre...