Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Tag: Tiranë

ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Zbulohen 1,150 bimë narkotike në Krujë, një pjesë asgjësohen

Rreth 1,150 bimë narkotike kanabis Sativa janë gjetur dhe sekuestruar në dy fshatra të Krujës. Policia njofton se një pjesë prej tyre janë asgjësuar përmes...

Përfshihet nga zjarri një ndërtesë në Tiranë

Një biznes në rrugën e Elbasanit në Tiranë, sot është përfshirë nga flakët, ndërsa një grua dhe një fëmijë janë dërguan në spital për...

Protestë para Ambasadës së Serbisë në Tiranë: Jetën e japim, Mitrovicën s’e japim

Shoqëria civile në Shqipëri ka dalë këtë të martën (27 dhjetor) në protestë para Ambasadës së Serbisë në Tiranë lidhur me tensionet në veri...

Rama në Pediatrinë e Tiranës: Nis investimi për fazën e dytë të modernizimit të spitalit

Ka nisur faza e dytë e investimit në Pediatrinë e Tiranës, ku pritet të bëhet një rehabilitim nga themelet. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama...

Rama: Hekurudha Tiranë-Durrës përfundon në mars të 2024-ës

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u shpreh se hekurudha Tiranë - Durrës pritet të përfundojë në mars të 2024. Hekurudha është e gjatë 39 km,...

Liderët e BE-së dhe Ballkanit Perëndimor mblidhen në Tiranë

Tirana do të presë sot (e martë) liderët e Bashkimit Evropian dhe të Ballkanit Perëndimor, për samitin BE - Ballkani Perëndimor. Kosovën në këtë samit...

Osmani në Tiranë në takimin e liderëve të Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor

Me ftesë të presidentit të Këshillit Evropian, Charles Michel, presidentja Vjosa Osmani, ka udhëtuar për në Tiranë, ku do ta përfaqësojë Republikën e Kosovës...

Samiti i BE në Tiranë/ Këshilli Evropian zbardh temat e diskutimit dhe agjendën zyrtare

Në prag të nisjes së punimeve të Samitit BE- Ballkani Perëndimor, Këshilli i Evropës ka zbardhur temat e diskutimit dhe agjendën e takimit nesër...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...

Situata aktuale në vend, Bislimi takohet me emisarin e Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog...

Mbrojtësi kryesor i Real Madridit mund të tundohet nga oferta e majme arabe, Benzema e do në skuadër

Antonio Rudiger ndihet për mrekulli te “Los Blancos”, ku...