Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Tag: Deputetët

ISP BroadcastISP BroadcastISP BroadcastISP Broadcast

Dy deputetet e PDK-së pjesë e protestës kundër Gjykatës Speciale

Në sheshin e Prishtinës janë grumbulluar qytetarë të shumtë të cilët kanë marr pjesë në protestën e ftuar nga PSD-ja për ta kundërshtuar Gjykatën...

Prindërit e fëmijëve me aftësi të kufizuara takohen me deputetët, kërkojnë zbatimin e ligjeve në fuqi

Komisioni për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur, Viktimat e Dhunës Seksuale të Luftës dhe Peticione është takuar me përfaqësuesit...

Eurodeputetët kërkojnë pezullimin e hyrjes së Katarit në Parlamentin Evropian

Parlamenti Evropian sot kërkoi që dera të "mbyllet" përkohësisht për këdo që përfaqëson interesat e Katarit dhe vendosi të pezullojë çdo veprim legjislativ në...

Ministrat me vëmendje në telefona, derisa Osmani mbajti fjalim para deputetëve

Presidentja Vjosa Osmani mbajti këtë të enjte fjalimin vjetor para deputetëve të Kuvendit të Kosovës. Fjalimi është bojkotuar nga Partia Demokratike e Kosovës, Aleanca për...

Komisioni për Buxhet e voton Projektligjin për tërheqjen e mjeteve nga Trusti

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere me katër vota për, tre kundër dhe dy abstenime e kanë përkrahur Projektligjin për tërheqjen e mjeteve nga...
spot_imgspot_img
255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk rrezikon askënd, marrëveshja është e kryer

Agim Bahtiri, ish-kryetar për dy mandate i Mitrovicës së...

“Mbështetja dhe reagimet më dhanë zemër”, Ilir Mirena flet për sulmet e pushtetit

Ilir Mirena, drejtori i “Periskopit”, medium ky që u...

Situata aktuale në vend, Bislimi takohet me emisarin e Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog...

Mbrojtësi kryesor i Real Madridit mund të tundohet nga oferta e majme arabe, Benzema e do në skuadër

Antonio Rudiger ndihet për mrekulli te “Los Blancos”, ku...